Sarıyer Lastikçi

Sarıyer Lastikçi


Sarıyer Lastikçi; Sarıyer ve çevresinde 7 gün 24 saat akü yol yardım ve lastik yol yardım hizmeti veren köklü bir firmadır. İstanbul gibi trafiğin oldukça yoğun olduğu büyük şehirlerde trafiğin ortasında aniden lastikle ilgili sorun olması trafiğin durması anlamına gelmektedir.

Lastik sorunları genellikle bozuk yollardan, yol üzerinde bulunan delici cisimlerden veya aşırı hızdan dolayı aşınmadan meydana gelir. Düzenli olarak lastiklerinizin kontrolünü ve bakımını yaptırmazsanız her sürücünün başına gelebileceği gibi sizin de başınıza aniden lastikle ilgili arıza ile karşılaşabilmeniz olası bir durumdur.

Lastik patlaması, lastiğin havasının inmesi yada lastiğin delinmesi gibi bir sorunla karşılaştığınızda ister istemez panik halde olabilir ve ne yapacağınızı bilseniz dahi unutabilirsiniz. Aynı zamanda trafiğin ortasında bu durumun başınıza gelmesi diğer araç sürücülerini öfkelendirir. Öfkelenen sürücüler bakışları ve sürekli kornaya basmaları ile size psikolojik bir baskı uygular. Sorunu kendiniz çözmeye çalışırsanız bu süreç tahmin ettiğinizden daha fazla uzayabilir. Bu sebeple hemen Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçmelisiniz. Lastikçi ekibi ile irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz konumu ve yedek lastiğiniz olup olmadığını paylaşmanız gerekir. Lastik yol yardım ekibi ile iletişime geçtikten sonra aracınızı yolun kenarına almalı ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmeniz gerekir. Bu sayede hem kendiniz hem de aracınız için güvenli bir alan oluşturmuş olursunuz.

Sarıyer Lastikçi; bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ile kolaylıkla yerinde lastik tamiri ve değişimi yapabilmektedir. Yerinde lastik değişimini veya tamirini yapan alanında uzman ekip son incelemeleri yaparak aracınızı size teslim eder ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun var ise Mobil Lastik Tamiri ekibi çekici yardımı ile aracınızı en yakın lastikçiye götürerek aracınızın sorununun giderilmesini sağlamaktadır.

Sarıyer Lastikçi; ekonomik hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. “En yakın lastikçi”, “yerinde lastik değişimi”, “7/24 lastikçi” ve “akü yol yardım” ihtiyaçlarında gönül rahatlığı ile Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için 7 gün 24 saat müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Sarıyer Hizmet Bölgeleri için hemen tıklayın.