HakkımızdaTürkiye’nin en önemli yol yardım ve oto lastik servislerinden biri olan Mobil Lastik Tamiri olarak bizler, İstanbul ve Kocaeli’nin her bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllardan beri alanında uzman kadrosu ile en uygun lastik yol yardım hizmeti vererek, en yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen köklü ve kurumsal bir firmayız.

Aracınızın lastiği patladığı bölgeye lastik yol yardım aracımızla en kısa sürede yanınıza gelerek lastik tamirini yerinde yapmaktayız. Lastiklerinizde meydana gelen sorunlara karşı tam donanımlı ve hazırlıklı bir şekilde hazır bulunmaktayız. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör,  sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır. Lastik tamiri, stepne değiştirme, hava basma, zincir takma, yarılmış lastik tamiri, sibop arızası, akü takviye, lastik değişimi işlemleriniz için yolculuğunuz kabusa dönmesin.

Acil lastikçi, mobil lastikçi, 7/24 lastik yol yardım, 7/24 lastikçi, gece açık lastikçi, mobil lastik yol yardım, mobil lastik tamiri, akü takviye, akü yardım, akü yol yardım, yerinde lastik değişimi, lastik yol yardım, lastikçi, en yakın lastikçi, lastik tamiri, 3.köprü lastikçi, 2. köprü lastikçi, konumuma en yakın lastikçi, İstanbul lastikçi,  oto lastikçi, yol yardım, lastik değişimi, oto lastik tamiri, İstanbul lastik tamircisi, FSM lastikçi, seyyar lastikçi, mobil lastik tamiri, 7/24 lastik tamiri, 7/24 açık lastikçi, lastik tamircisi, İstanbul Havalimanı lastikçi, Sabiha Gökçen Havalimanı lastikçi, acil lastik yol yardım, Kuzey Marmara Otoyolu Lastikçi, Kuzey Çevre Otoyolu Lastikçi, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Lastikçi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü lastikçi hizmetlerimizden 7 gün 24 saat konusunda yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara