En Yakın Lastikçi

En Yakın Lastikçi


Mobil Lastik Tamiri alanında profesyonel ve uzman ekipleri ile lastik yol yardım hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. İstanbul ve Kocaeli illerinin tüm bölge ve ilçelerinde lastikçi hizmeti vermektedir. Lastik değişimi, tamiri, sökme yada takma ile ilgili işinde uzman ekibimizle lastiklerinizde ki sorunu en kısada tespit ederek, tamir ediyor ve yerinde değiştiriyoruz.

Bizi aradıktan sonra hiç vakit kaybetmeden bulunduğunuz konuma en kısa sürede uzman ekiplerimiz mobil servislerimizle gelerek, lastiğiniz ile ilgili soruna çözüm bulmaktayız. En yakın lastikçi hizmetimiz sayesinde aracınız nerede olursa olsun 7/24 bizi arayarak destek alabilirsiniz. Böylece aracınız trafikte kalmaz ve çok kısa zamanda güvenli bir şekilde yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

İstanbul veya Kocaeli’nin her hangi bölgesinde lastik patlaması neticesinde lastiğinizin tamiri yada değişmesi gerektiğinde acil lastikçi hizmetimizle yerinde değişim ve tamirini yapmaktayız. Bu hizmetimizden tüm araçlar yararlanabilmektedir. Acil lastikçi hizmetimizle konumuma en yakın lastikçi hizmetine ulaşmış olursunuz. Kapalı kasa tam donanımlı mobil araçlarımızla, lastiğiniz için gereken tüm aletlerle birlikte yanınıza gelmekteyiz. Yedek stepneler, lastik kitleri, hava kompresörü, değişim tabancaları ve anahtarlar araçlarımızın içerinde bulunmaktadır. Ekibimiz olası her duruma karşı tedbirli ve tam teşekküllü araç gereçle hizmet vermektedir.Araç hareket halinde iken yarılan  yada  hızlı patlayan lastikler için ekiplerimizden yedek lastik talep edildiğinde ekiplerimiz lastik de getirmektedir. Bu sayede adres adres dolaşıp yedek lastik aramanıza gerek kalmayacaktır.

Yolculuğunuz esnasında lastiğiniz patlayabilir yada yarılabilir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaştığınızda sizlere bir telefon kadar yakınız.. Google’dan En Yakın Lastikçi yazarak arama yapmanız yeterli olacaktır. Mobil ekibimizle tamir olması gereken lastiklerinizin tamirini yada değişimini yapmak için en kısa sürede tam donanımlı  araçlarımızla yanınıza hızlı bir şekilde intikal etmekteyiz. Hem hızlı hem de ekonomik hizmet vermek için Mobil Lastik Tamiri  firması olarak bizler, yapmış olduğumuz planlamalar çerçevesinde hareket etmekteyiz.

İstanbul ve Kocaeli illerinin tüm ilçe ve noktalarında hizmet sunan firmamız, mobil lastikçi hizmeti ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi  amaç edinmiştir. 7/24 saat En Yakın Lastikçi hizmetimiz için bizi arayabilirsiniz.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara