Yavuz Sultan Selim Köprüsü Lastikçi

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Lastikçi


3. köprü olarak da bilinen Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Avrupa ve Asya kıtalarını birleştiren, aynı zamanda mimari özellikleri ile dünyanın sayılı köprüleri arasına giren köprülerden biridir. Yavuz Sultan Selim Köprüsü sadece transit kara yolu taşımacılığında değil, aynı zamanda raylı sistemlerin üzerinde entegre edildiği bir yapıyla inşaa edilmiştir.

4 gidiş ve 4 geliş olmak üzere inşaa edilmiş olan köprü, orta kısımda yer alan entegre raylı sistem sayesinde sadece tekerlekli araçlar değil raylı araçlarında kullandığı önemli bir köprü özelliğini taşımaktadır. Ulaştırma Bakanlığının yapmış olduğu son düzenlemeler ile artık kamyon, otobüs gibi çok tekerlekli ve büyük araçların Yavuz Sultan Selim Köprüsünü kullanma zorunluluğu getirilmiştir. Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün de bu sayede yükü bir nebze azaltılmış oldu.

Daha çok yüksek tonajlı araçların genellikle kullanıldığı bu güzergahta olası bir lastik patlamasında gerek Anadolu gerekse Avrupa yakasından gelebilecek olan acil lastikçi servisimiz  size en kısa sürede ulaşacaktır. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün her iki çıkış bağlantı noktalarında problem yaşarsanız, her iki yakada hazır bulunan 7/24 saat sizin için bekleyen Yavuz Sultan Selim Köprüsü Lastikçi ekibimizi en kısa süre içinde bulunduğunuz konuma yönlendirmekteyiz. Yavuz Sultan Selim Köprüsünde “Acil Lastikçi” lazım olursa eğer, size her daim hazır hizmet veren ekibimiz telefonun diğer ucunda olacaktır. Mobil Lastik tamiri “lastik yol yardım” hattını arayarak, destek alabilirsiniz.

Profesyonel çalışan ekibimizle, bize ulaştığınız andan itibaren hızlı bir şekilde tam donanımlı araçlarla konumuza yönlendiriyoruz. Araçlarımızda bijon anahtarı, kompresör, yedek lastik, bijon, kriko, hava tabancası, jeneratör sökme takma aparatları, levye, gibi gerekli tüm araç gereçler mevcuttur. Konumunuza gelen ekibimiz lastiğinizde ki problemi kısa süre içinde belirler ve sizden onay aldıktan sonra gerekli işlemi yapar. Lastiğiniz patlamışsa bunu yerinde lastik değişimi yaparak gerçekleştirmektedir. Ancak lastik tamiri gerekiyorsa aracınızı en yakın istasyona araç çekici ile getirerek lastiğinizi tamir eder ve aracınızı en iyi şekilde teslim ederek, güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam etmenizi sağlar.

 Yavuz Sultan Selim Köprüsü Lastikçi olarak, sizlere 7 gün 24 saat lastik değişimi,  lastik tamiri hizmeti vermekteyiz.