Akü Yol Yardım

Akü Yol Yardım


Trafikte aracınızla ilgili karşılaştığınız problemlerden biri de akünün bitmesidir. Kış aylarında akü problemleri daha fazla olmaktadır. Özellikle soğuk havalarda araç içi ısıtıcının çok fazla yerde kullanılması, ayrıca hava soğuk olduğu için akü dinamosunun etkilenmesi aküyü daha çok çalıştırmakta ve akünün bitmesine sebep olmaktadır. Veya araç park halindeyken aracın içindeki ışığın açık kalması, havalandırmanın açık kalması, farların açık kalması gibi durumlardan ötürü de akünüz bitebilir.  Bunun gibi sorunlar yaşamamak için akü bakımının düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Genellikle en çok yapılan hatalardan biri araç park halindeyken elektrikle çalışan tüm fonksiyonların kapatılmadığından kaynaklanmaktadır. Bunlara dikkat ettiğiniz halde hala akünüz bitiyorsa akünün eskimesinden kaynaklı problemler olabilmektedir. Bu gibi durumla karşılaştığınızda, akünün yenilenmesi veya akü takviye işlemi yapılarak problem çözülmektedir.

Seyahatiniz sırasında veya aracınızı çalıştırdığınızda aküden kaynaklı sorunlar için yapılması gereken ilk iş, akü yol yardım hizmetine başvurmaktır. Mobil Lastik Tamiri firması olarak 7 gün 24 saat size akü yol yardım hizmeti vermekteyiz.

Bize ulaştıktan sonra, profesyonel ekibimiz en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek, ilk olarak araç arızasının aküden kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol edecektir. Aracın marş basmaması, kapılarının açılmaması, aracın elektrik akımı ile çalışan fonksiyonlarının çalışmaması gibi sorunların aküden kaynaklı olması yüksektir. Bunun için akü takviyesi şarttır. Fakat, bu işlemi kesinlikle bilgisi olmayan kişilere yaptırmayınız. Yaptırıldığı takdirde sorun giderilemeyeceği gibi farklı problemlerle de karşılaşabilirsiniz. Her akünün voltaj miktarı farkı olduğundan akü takviyesi işini bilen uzman ekiplerce yapılması aracınız için daha iyidir. Akü yol yardım hizmetimizle irtibata geçerek bu işlemin yapılması için istekte bulunabilirsiniz.

Seyahatiniz sırasında akü arızalanması veya akü bitmesi gibi durumla karşılaştığınızda, firmamızdan akü yol yardım hizmeti için 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. En kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek akünüze elektrik ve şarj takviyesi yaparak trafiğe güvenli bir şekilde dönmenizi sağlamaktayız. Sahada uzman ekiplerimizle her zaman yardım etmekten gurur duymaktayız.  Akü takviyesi yapıldıktan sonra akünüzü kontrol ederiz. Eğer onarım ve bakım gerektirecek bir durum varsa sizi en yakın bakım noktasına ulaştırmaktayız.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara