İzmit Lastikçi

İzmit Lastikçi


İzmit Lastikçi;  İzmit ve çevresinde 7 gün 24 saat lastik tamiri ve lastik değişimi hizmetlerini vermektedir. İzmit’de profesyonel, hızlı, pratik ve kaliteli bir şekilde mobil lastik yol yardımı hizmetini gerçekleştirmektedir. Her geçen gün, siz değerli müşterileri için sorunsuz bir hizmet ağı ile hizmetlerini daha da ilerletmektedir.

İzmit’te 7 gün 24 saat açık lastikçi hizmeti veren, mobil lastik tamiri araçları ile İzmit’in her bölgesinde kaliteli ve ekonomik hizmetler vermektedir. İzmit Lastikçi olarak bizlerin ilk hedeflerinden biri, lastiği patlamış olan kişilerin 7/24 yolda kalmasını engellemek ve güvenli bir şekilde yollarına devam etmelerini sağlamaktır. Gece lastikçi bulmak çok zor olduğundan gece lastikçi hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Ekibimiz. İzmit’te ki mobil gezici araçları ile kısa süre içinde bulunduğunuz  konuma gelerek, gerek lastik tamiri gerek çıkma lastik gerekse sıfır lastiği ulaştırarak yolda kalma durumunu ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede kişilerin mağduriyetini giderir ve trafiğe güvenli bir şekilde dönmelerini sağlar.

Lastiğinizde sorun olduğunu hissettiğiniz an, ilk yapmanız gereken, aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde uygun bir alana park etmek olmalıdır. Aracınızda ki reflektörü en az 150 metre mesafede bir alana koyarak, hem kendinizi hemde aracınızı güvene almış olursunuz. Daha sonra konumunuza en yakın, alanında uzman bir lastik yol firması ile iletişime geçmelisiniz.

Mobil Lastik Tamiri, alanında uzman personelleri ile hizmet vermektedir. Sizlerin yolda ki durumunuza en kısa sürede çözümler üreterek, memnuniyetinizi kazanmaktadır. İzmit ve çevresinde mobil lastik yol yardım firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz

İzmit Lastikçi, bir oto lastikçi firmasında olması gereken tüm aletleri mobil aracında bulundurarak size ulaşmaktadır. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde problem varsa çekici yardımı ile en yakın oto lastikçiye götürerek, gerekli işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra aracınızı size teslim eder ve güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam etmenizi sağlar.

Özellikle hafta sonu ve geceleri lastik yol yardım hizmeti alacak firma bulmak çok zordur. Neyse ki Mobil Lastik Tamiri bu problemi ortadan kaldırarak, size 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Günün her saatinde irtibata geçebilir ve kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz.