Körfez Lastikçi

Körfez Lastikçi


Körfez Lastikçi ve Yol Yardım ile Körfez”in her neresinde olursanız olun, lastiğinizin patladığı, indiği veya yarıldığı  durumlarda bizi 7/24 arayarak destek alabilirsiniz. Çevrenizde lastikçi yok ise lastik tamiri sizin için büyük bir problem haline gelebilir. Lastik patlaması, lastiğin sıyrılması, lastik yarılması, lastiğe çivi girmesi gibi tüm istenmeyen durumlarda hızlı, pratik, ekonomik ve etkili bir çözüm bulmak isteyebilirsiniz. Mobil Lastik Tamiri, sizlere işte tam bu noktada daha önceden deneyimlemediğiniz profesyonel bir hizmeti sunmaktadır. Kocaeli genelinde mobil gezici ekibiyle sizlere hizmet vermek için, 7 gün 24  saat hazırdır.

Trafikte seyir halindeyken lastiğiniz patladığında stepneyi değiştiremeyeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çözüm olarak, aracınızı en yakın lastikçiye kadar çekici yardımıyla çektirebilir ya da mobil lastikçi ekibini çağırarak yerinde lastik değişimi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yerinde lastik değişimi hizmeti sayesinde hem zaman kazanmış hem de yolunuzu değiştirmeden yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

Mobil gezici araçlarda bir oto lastikçi de bulunması gereken tüm ekipmanlar mevcuttur. Bu sayede lastiğinizdeki sorun en kısa sürede giderilmektedir. Lastik patlaması gibi problemler, mevsim geçişlerinde sık sık karşılaşılan bir durumdur. Hemen hemen her araç sahibinin başına gelebilecek bu durum için Körfez Lastikçi ile iletişime geçerseniz tek bir noktadan hızlı ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz.

Mobil Lastik Tamiri olarak bizlerin ilk hedefi ,alanında uzman ekibimiz ile mobil lastik yol yardım hizmeti vererek, sizlere güvenli bir  yolculuk sağlamaktır. Lastik patlaması, bazen istenmeyen kazalara neden olabilmektedir. Lastik tamiri almadan önce aracınızı mutlaka güvenli bir alana park etmelisiniz. Aracınızdaki reflektörü açık hava koşullarında en az 150 metre mesafede uygun bir alana koyarak, aracınıza ve kendinize güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.

Genellikle lastikler, çivi, cam, vida gibi kesici yabancı cisimlerin batması yada kesmesi sonucu patlayabilir. Lastiğiniz bazen yavaş yavaş havasını kaybederken bazen de aniden havasız kalabilir. Eğer lastiğinizin havasının indiğini düşünüyorsanız, mutlaka lastik hava kontrollerini yaptırmalısınız. Bu kontroller sayesinde olası bir kazanın da önüne geçmiş olursunuz.

Detaylı bilgi ve lastik yol yardım hizmeti almak için Körfez Lastik Yol Yardım ile iletişime geçebilirsiniz.