Kuzey Marmara Otoyolu Lastikçi

Kuzey Marmara Otoyolu Lastikçi


Kuzey Marmara Otoyolu Lastikçi; profesyonel ve alanında uzman ekipler ile çalışan Mobil Lastik Tamiri köklü ve kurumsal bir firmadır. Kuzey Marmara Otoyolu, İstanbul ve Kocaeli’nin her bölgesine lastik yol yardım hizmeti veren firmamız, lastik değişimi, lastik tamiri, lastik sökme ve takma gibi lastiğinizle ilgili tüm işlemleri uzman ekibimiz ile en kısa sürede değiştiriyor ya da tamirini yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma tam donanımlı kapalı kasa mobil araçlarımızla gelerek, lastiğinizle ilgili yaşadığınız sorunu çözmekteyiz. Mobil lastikçi hizmetimizden 7/24 nerede olursanız olun yararlanabilirsiniz. Bu sayede trafikte aracınız kalmaz ve en kısa sürede yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edersiniz. Kuzey Marmara Otoyolu’nun her hangi bir yerinde lastiğinizin patlamasından dolayı lastiğinizin tamiri veya değişmesi gerektiği durumlarda Kuzey Marmara Otoyolu Lastikçi hizmetimizle yerinde lastiğinizin değişimini  ya da tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer lastiğiniz tamir edilemeyecek durumda ise çekici yardımı ile aracınız en yakın servise çekilerek lastiğinizdeki sorun giderilerek, trafiğe güvenli çıkmanız sağlanmış olur.

İster ticari aracınız, ister otomobiliniz olsun bu hizmet  tüm araçlara sunulmaktadır. Kuzey Marmara Otoyolu Lastikçi ile mobil lastikçi hizmetine ulaşmış olursunuz. Tam donanımlı kapalı kasa araçlarımızla lastiğiniz için gereken tüm aletleri bulunduğunuz konuma getirmekteyiz. Araçlarımızın içerisinde yedek stepneler, hava kompresörü, değişim tabancaları, anahtarlar, lastik kitleri bulunmaktadır. Lastiğinizdeki problemle ilgili her olasılığı düşünerek, tam teşekküllü aletlerle profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Trafikte seyir halinde iken lastiğiniz patlayabilir veya yarılabilir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaştığınızda sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.  Google’dan Mobil Lastik Tamiri yazarak arama yaptığınızda bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten  sonra, tam donanımlı mobil servisimizle en kısa sürede, lastiklerinizin tamirini veya değişimini yapmak için yanınıza intikal etmekteyiz. Hem hızlı hem de ekonomik hizmet veren Mobil Lastik Tamiri firmamız, yapmış olduğu planlarlar çerçevesinde hareket etmektedir.

Firmamız hem İstanbul hem de Kocaeli’nin tüm bölgelerinde hizmet sunan firmamız, 7 gün 24 saat acil lastikçi hizmeti ile müşterilerine daha profesyonel bir hizmet vermektedir.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara