7/24 Açık Lastikçi

7/24 Açık Lastikçi


Her araç sahibinin trafikte başına gelebilecek en çok rastlanan sıkıntılardan biri, malum lastiği ile ilgilidir. Böyle durumlarda sürücüler panikle ne yapacağını bilemez. Yaşadığınız bu sıkıntılı durum, trafikteki yoğunluğunda artması ile diğer sürücülerin öfkeli bakışlarına ve korna seslerine maruz kalmanıza sebep olur. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaştığınızda hiç vakit kaybetmeden işinin ehli ve uzman bir ekiple çalışan lastik tamircisi ile iletişime geçmeli ve lastiğinizde ki sorunu kısaca belirtmelisiniz. Bulunduğunuz konuma ulaşacak ekibi beklerken aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde bir alana çekmeli ve aracınızın reflektörünü en az 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Böylece hem aracınız hem de kendiniz güvenli bir alanda bulunmuş olursunuz.

7/24 Açık Lastikçi olarak hizmet veren Mobil Lastik Tamiri; trafikte seyir halindeyken lastiğinizin delinmesi, inmesi ve patlaması gibi durumlarda İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren köklü ve kaliteli bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde önceliği müşterilerinin memnuniyetini sağlamak ve yolda kalmalarını engellemektir.

Her araç sahibinin olduğu gibi sizin de trafiğin ortasında başınıza gelebilecek bir durum olan lastikle ilgili arızalar Mobil Lastik Tamiri’nin sektöre girmesine sebep olmuştur. Bu gibi durumla karşı karşıya kalan araç sürücüleri panik ve stres haline ne yapacağını bilemez ve bilse dahi ne yapacağını unutabilir. Yaşadığınız sıkıntılı durumun içerisinde aynı zamanda trafiğin artması, öfkeli sürücülerin bakışlarına ve korna seslerine maruz kalma sizi daha da işin içilmez çıkılmaz bir duruma sokabilir. Böylesine bir olumsuz durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden hemen 7/24 Açık Lastikçi firması Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçmeniz en doğru ve yerinde bir karar olacaktır. Mobil Lastik Tamiri; alanında uzman personelleri ile kaliteli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunarak sizlerin yolda kalma durumunuzu ortadan kaldırır.

Mobil Lastik Tamiri ekibi ile irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz konumu ve aracınızda yedek lastiğiniz yok ise aracınızın marka ve modelini paylaşmanız gerekir. 7/24 Açık Lastikçi personelleri aracınıza uygun olacak lastiği de en kısa süre içerisinde ulaştırarak değişim gerekiyorsa değişimi gerekmiyorsa lastikteki onarımları yapar. Gerekli işlemlerinin yapılmasının ardından kontrolleri gerçekleştirerek sorunun ortadan kalkmasını sağlar. Bu sayede yolunuza kaldığınız yerden güvenli olarak devam edebilirsiniz.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara