Gölcük Lastikçi

Gölcük Lastikçi


Gölcük Lastikçi ile aracınızın lastik sorunlarından kurtulabilirsiniz. Trafikte her geçen gün artan araç sayısı problemleri de beraberinde getirmektedir. Gölcük’te her gün araç sayısı artmakta ve doğal olarak bu durumdan ötürü lastik sorunları da artmaktadır.  Zamanın değeri ve koşturmacası içinde yerinde ve hızlı çözüm arama talebi günümüzde mobil lastik yol yardım ihtiyacını doğurmuştur. Lastik patlaması olası istenmeyen kazalara da neden olabilmektedir. Lastik tamiri hizmeti almadan önce aracınızı güvenli bir alana almalı ve reflektörü açık hava koşullarından en az 150 metre mesafede uygun bir yere koymalısınız. Bu sayede hem kendinizi hemde aracınızı emniyetli bir noktaya alabilirsiniz.

Mobil gezici araçlarımızda bir oto lastikçi de bulunması gereken tüm ekipmalar mevcuttur. Bu sayede yerinde lastik tamiri ve lastik değişimi hizmetini en kısa sürede almanızı sağlamaktayız. Gölcük Lastikçi ile Gölcük!ün neresinde olursanız olun “acil lastikçi”, “7/24 lastikçi”, “gece açık lastikçi”, çağrılarınıza anında yanıt vermekteyiz.

Mobil Lastik Yol Tamir’inin  pek çok bölgede bulunan mobil lastikçi araçları ve 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ile yolculuk sırasında oluşan lastik problemlerinizi çözmek için daima yardımınıza hazırız.

Mobil Lastik Tamiri hizmetlerinin avantajları ve ayrıcalıkları aşağıda sıralanmıştır:

  1. Yerinde lastik değişimi hizmeti ile zaman kazandırmaktadır.
  2. Aracınızı bir lastikçiye çektirme ihtiyacını ortadan kaldırarak tasarruf sağlamaktadır.
  3. Hızlı hizmet sunduğundan, sıra beklemenize gerek kalmaz.
  4. Yolunuzu değiştirmeden, yerinde hizmet alıp yolculuğunuza devam etmenizi sağlar.
  5. Profesyonel, kaliteli ve ekonomik hizmeti, yolda alabileceğiniz lastik yol yardım hizmetidir.
  6. Aracınızın birden fazla lastiğinde sorun varsa, çekici yardımı ile profesyonel ekip aracı en yakın servise götürerek sorununuzu çözmektedir.

Gölcük Lastikçi, lastik patlaması, lastik yarılması, lastiğin havasının inmesi gibi  durumlarda sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Aracınızın lastik problemleri mobil gezici ekipleri sayesinde kesinlikle çözüme kavuşturulur. Lastik sorunlarınız yerinde yapılamayacak düzeyde ise, 7 gün 24 saat aracınızın probleminin giderilmesi için en yakın lastikçiye kadar aracınız çekilir ve burada sorun çözülerek aracınız size kontrollerden sonra teslim edilir.

Mobil Lastik Tamiri olarak bizler, alanında uzman ve eğitimli personellerle çalışmaktayız. Firmamızın öncelikli hedefi sizlerin güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam etmenizi sağlamaktır.