Kuzey Çevre Yolu Lastikçi

Kuzey Çevre Yolu Lastikçi


Mobil Lastik Tamiri; yolda araç lastiğinde sorun olanlar veya akü desteği bekleyen kişilere 7 gün 24 saat hizmet veren köklü bir firmadır. Bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ile kaliteli, ekonomik ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Kuzey Çevre Yolu Lastikçi; yolda lastiğinizin patlaması veya delinmesi durumunda acil destek veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Yolların bozuk olması, yol üzerinde yabancı cisim olması sebebiyle araç lastikleri zarar görmekte ve aniden trafiğin ortasında patlayabilmektedir. Özellikle İstanbul gibi trafik akışının oldukça yoğun olduğu büyük şehirlerde araç lastiğinin havasının inmesi, delinmesi veya patlaması sıklıkla meydana gelen bir durumdur. Lastik tamiri yada değişimini kendiniz yapmak isterseniz trafiğin ortasında tahmin ettiğinizden daha fazla zaman harcayabilir ve olumsuz durumlara sebep olabilirsiniz. Aynı zamanda trafikte kalan diğer sürücülerin öfkeli bakışlarına ve korna seslerine maruz kalmanız da olası bir durumdur. Bu sebeple hiç vakit kaybetmeden Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçmelisiniz. Kuzey Çevre Yolu Lastikçi ile iletişime geçtiğinizde hemen mobil lastik tamiri ekibine bulunduğunuz konumu, aracınızın marka ve modelini bildirmeniz gerekir.

Mobil Lastik Tamiri ekibini beklerken aracınızı yolun kenarına çekmeli ve aracınızdaki reflektörü en az 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşacak Kuzey Çevre Yolu Lastikçi hemen araç lastiklerinizi kontrol edecek ve gerek tamir gerek onarım gerekse değişimi yapacaktır. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun varsa aracınızı çekici yardımı ile en yakın oto lastikçiye götürerek anında sonuca ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu sayede hiç bir şekilde zaman kaybetmeden lastik sorununuz ortadan kalkar ve yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

7/24 Kuzey Çevreyolu Lastikçi ile irtibata geçebilirsiniz. Mobil Lastik Tamiri; “en yakın lastikçi”, “gece açık lastikçi”, “acil lastikçi” ve “lastik yol yardım” aramalarınızda hemen iletişime geçebileceğiniz güvenli bir firmadır. Alanında uzman kadrosu ile müşterilerine profesyonel hizmetler sunmakta ve yolda kalma sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara