Karamürsel Lastikçi

Karamürsel Lastikçi


Karamürsel Lastikçi ve Yol Yardım, Karamürsel’in her neresinde olursanız olun lastiğiniz patladığında lastik tamiri ve değişimi hizmetini profesyonel bir şekilde yapan lastik yol yardım firmasıdır. Trafikte seyir halindeyken lastiğin patlaması, lastiğin yarılması, lastiğin inmesi gibi istenmeyen durumlarla karşılaşabilir ve hızlı, etkili, pratik ve ekonomik çözüm arayabilirsiniz. Mobil Lastik Tamiri, bu gibi durumlarda sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Karamürsel’in her noktasında mobil gezici araçları ile 7 gün 24 saat hizmet vermek için hazırdır.

Yolculuğunuz esnasında lastiğiniz patladığı durumda stepneyi değiştiremeyebilirsiniz.  Böyle bir durumda aracınızı en yakın lastikçiye kadar çekici yardımıyla çektirerek veya mobil lastik yol tamiri ekibini çağırarak en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konumda lastik değişimi hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti yerinde almanızın avantajları ise size zaman kazandırması ve yolunuzu değiştirmeye gerek kalmadan devam etmenizi sağlamasıdır.

Mobil Lastik Tamiri, mobil gezici araçlarında lastik değişimi ve lastik tamiri için gerekli tüm aletler ile en kısa sürede lastiğinizi değiştirir veya tamir etmektedir. Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun farketmeksizin aracınıza uygun lastik getirilerek lastik değişimi yapılmaktadır. Mevsim geçişlerinde çok sık rastlanan lastik patlamaları, Mobil Lastik Tamiri firmalarının oluşmasına sebep olmuştur. Bu sayede lastiklerinde sorun yaşayan kişiler, konumuna en yakın lastikçi ile iletişime geçerek, sorunu çok kısa sürede hallederek yoluna devam edebilirler. Her araç sahibinin başına gelebilecek olan lastik sorunları için Karamürsel Lastikçi 7/24 saat hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır.

Mobil Lastik Tamiri olarak bizler, alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile tüm araçların lastik tamirini ve değişimini yapmaktayız.Firmamızın ilk önceliği sizlerin güvenli bir şekilde yolculuk yapmanızı sağlamaktır. Lastik patlamaları istenmeyen kazalara da sebep olabilmektedir. Lastiğinizde sorun olduğunuzu hissettiğiniz an, panik yapmadan aracınızı güvenli bir alana park etmeli ve aracınızda bulunan reflektörü açık hava koşullarında en az 150 metre mesafede uygun bir yere konumlandırarak kendinize ve aracınıza güvenli bir alan oluşturmalısınız. Ardından Karamürsel Lastikçi ekibini arayarak bulunduğunuz konumu ve lastiğinizde ki sorunu belirterek, mobil lastikçi ekibini beklemelisiniz. Daha detaylı bilgi için bizi 7/24 arayarak destek alabilirsiniz.