Kadıköy Lastikçi

Kadıköy Lastikçi


Kadıköy Lastikçi; trafikte kalan araçlar için 7 /24 saat boyunca lastik yol yardım hizmeti sunmaktadır. Metropol bir şehir olan İstanbul’da her geçen gün yeni bir araç trafiğe katılmaktadır. Yoğun trafikte bir aracın lastiğinde problem olması trafiğin durmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumla karşı karşıya kaldığınızda en önemli şey, sakinliğinizi koruyarak panik yapmadan konumunuza en yakın lastik yol yardım firması ile iletişime geçerek destek almak olmalıdır. Lastiğinizde ki sorunu kesinlikle kendiniz çözmeye çalışmayın! Bu size hem zaman kaybına neden olur hem de lastiğinizde telafisi mümkün olmayan yeni hasarlar meydana getirir. Aynı zamanda kendi başınıza yapacağınız iş uzun süreceği için trafiğin durmasına ve aksamasına neden olursunuz. Böyle bir durumda daha fazla stres ve panik yapabilirsiniz.  Ama trafikte stres ve panik yapmak yapacağınız en son şey olmalıdır.

Lastiğinizle ilgili sorun yaşadığınızda aracınızı trafiğin akışına müsaade edecek şekilde yol kenarına park etmeli ve  aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu şekilde hem kendiniz hemde aracınız için  güvenli bir alan oluşturmuş olursunuz. Kadıköy Lastikçi ile hemen irtibata geçebilirsiniz. Mobil Lastik Tamiri, bir lastik yol yardım firmasında olması gereken tüm ekipmanlara sahip tam donanımlı araçları ile en kısa süre içerisinde lastiğinizde bulunan sorunu çözer. Eğer araç lastiğinizin havasında inme veya delinme varsa tamir edilirken lastik patlamış ise lastik değişimi yapılmaktadır. Ama birden fazla lastiğinizde problem varsa mobil çekici yardımı ile aracınız en yakın servise götürülerek sorun çözülür.

İstanbul’un her bölgesinde kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyeti ile Mobil Lastik Tamiri lastik yol yardım hizmeti vermektedir. Sizlerin “7/24 açık lastikçi”, “en yakın lastikçi”, “gece açık lastikçi”, çağrılarınıza anında yanıt verdiği için trafiğin ortasında yaşadığınız mağduriyeti profesyonel bir şekilde çözmektedir. 7/24 hizmet veren ekibimiz, araç lastiklerinizinin en kısa sürede tamirini veya değişimini yapmaktadır. Araç marka ve model farketmeksizin aracınıza gereken lastiği bularak değişim işleminizi gerçekleştirmektedir. Profesyonel bir hizmet ve detaylı bilgi almak için hemen Kadıköy Lastikçi ile irtibata geçebilirsiniz.

Kadıköy Hizmet Bölgeleri için hemen tıklayın.