Pendik Lastikçi

Pendik Lastikçi


Pendik Lastikçi; araçların lastik patlaması veya lastiğin havasının inmesinden dolayı yolda kalan araçların 7/24 lastik tamirini ve lastik değişimini  yapan kurumsal ve köklü bir firmadır.

Her geçen gün İstanbul trafiğine yeni bir araç katılmaktadır. Trafikte lastik patlaması, lastik delinmesi yada inmesi gibi lastikle ile ilgili bir sorun hemen hemen her sürücünün başına gelmiştir. Bu gibi durumlarda sürücüler aşırı panikleyerek stres yapmaktadırlar. Böyle olumsuz durumlara karşın Pendik Lastikçi gibi firmalar sektöre girmiş ve trafiğin ortasında lastikle ilgili problem yaşayan kişilerin imdadına yetişmiştir. Genellikle yedek lastiği bulunan kişiler lastiklerinde problem olduğunda bunu kendi başlarına yapmak isterler. Eğer yapılacak işlemden çok emin değilseniz kesinlikle lastiğinizi kendi başınıza değiştirmeyiniz. Bu hem sizin zaman kaybetmenize neden olur hem de lastiğinizde farklı  sorunlar da yaratabileceğinden dolayı  kesinlikle profesyonel bir ekipten destek almanız daha sağlıklı olacaktır. Mobil Lastik Tamiri firmaları kişilerin lastik değişimi ve lastik tamiri taleplerine anında yanıt vermekte ve bu problemi yerinde çözerek yolculuklarına güvenli bir şekilde devam etmelerini sağlamaktadır.

Lastiğinizde patlama, yarılma, delinme veya havasında inme meydana gelirse Pendik Lastikçi ile iletişime geçerek bu probleme anında son verebilirsiniz. Trafikte aracınızın lastiği ile ilgili problemi olduğunda, aracınızı trafik akışını bozmayacak şekilde uygun bir alana park etmelisiniz. Aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede konumlandırarak,  hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturmuş olursunuz.

Mobil Lastik Tamiri, bulunduğunuz konuma  tam donanımlı araçları ile geldiği zaman öncelikle lastiğinizdeki problemin ne olduğunu bulur ve ona göre çözüm sağlar. Mobil Lastik Tamiri ekibi, eğer yedek lastiğiniz yoksa aracınızın markası ve modeli farketmeksizin hemen aracınıza uygun lastiği getirerek değişim işlemini gerçekleştirir.

Aracınızın lastiğinde birden fazla problem varsa çekici yardımı ile en yakın servise götürerek lastik değişimi veya tamirinin yapılmasını sağlar. Lastik sorunlarınız çözüldüğünde sizde yolculuğunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde  devam edebilirsiniz. Firmamızın “acil lastikçi”, “7/24 lastikçi”, “mobil lastikçi”, “gece açık lastikçi” hizmetlerinden otomobil, ticari araçlar olmak üzere tüm araçlar yararlanabilmektedir. Detaylı bilgi ve lastik yol yardım hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Pendik Hizmet Bölgeleri için tıklayınız.