Küçükçekmece Lastikçi

Küçükçekmece Lastikçi


Küçükçekmece Lastikçi; Küçükçekmece ve çevresinde 7 gün 24 saat acil lastik yol yardım ve akü yardım hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Profesyonel, hızlı ve ekonomik hizmetleri ile İstanbul’un Küçükçekmece başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde adını duyurmayı başarmıştır.

Mobil Lastik Tamiri; çoğu araç sürücüsünün başına gelebilecek lastik arızalarında araç sürücülerine yardım etmektedir. Araç lastiklerinize düzenli bakım yaptırmamanız lastiğinizin aniden trafiğin ortasında patlamasına veya havasının inmesine sebep olabilmektedir. Trafiğin ortasında meydana gelen en ufak bir aksaklık ciddi derecede can sıkıcı bir durumdur. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda bu sorunu kendiniz çözmek istemeniz tahmin ettiğinizden daha fazla zaman harcamanıza neden olabilmektedir. Bu gibi durumda hemen Küçükçekmece Lastikçi ile irtibata geçmeniz en doğru karar olacaktır.

Lastikçi ekibi ile irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz konumu ve yedek lastiğiniz olup olmadığını paylaşmanız yeterli olacaktır. Yedek lastiğiniz yok ise araç marka ve modeliniz her ne olursa olsun lastikçi ekibi aracınıza uygun lastiği temin edip beraberinde getirecektir. Acil lastik yol yardım ekibinin gelmesini beklerken diğer araç sürücülerinin yollarına devam etmeleri ve sizin ve aracınızın güvenliği için aracınızı yolun kenarına almanız gerekir. Aracınızı yolun kenarına aldığınızda reflektörü 10 metre mesafede bir alana yerleştirmeniz emniyetli bir alan oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Mobil Lastik Tamiri ekibi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak sorunlu lastiği tespit eder ve gerek lastiği değiştirir gerekse tamirini yapar. İşlemlerin bitmesinin ardından gerekli kontrolleri gerçekleştirerek aracınızı size tespit eder. Bu sayede yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun varsa aracınız mobil çekici yardımı ile en yakın lastikçiye götürülerek lastikle ilgili sorunlarınızın çözülmesini sağlar.

Küçükçekmece Lastikçi; 7/24 yerinde lastik değişimi, akü yol yardım, lastik tamiri gibi hizmetleri için her daim yanınızdadır. Ekonomik fiyata kaliteli hizmet alabilmek ve yolunuza kaldığınız yerden devam edebilmek için Mobil Lastik Tamiri’nin uzman ekibi ile hemen iletişime geçiniz.