Kartepe Lastikçi

Kartepe Lastikçi


Kartepe Lastikçi, lastik patlaması, lastik yarılması veya lastiğin havasının inmesi neticesinde yolda kalan araçların lastik tamirini ve lastik değişimini 7 gün 24 saat gerçekleştiren köklü ve kurumsal bir firmadır.

Trafiğe her geçen gün birbirinden farklı marka ve model araç katılmakta ve trafiğin daha da yoğun olmasına neden olmaktadır. Hemen hemen her araç sahibinin başına gelebilecek bir durum olan lastik patlaması veya lastik delinmesi trafikte sıkıntılı ve stresli saatler geçmesine büyük etkendir.  Kartepe Lastikçi gibi firmalar, yollarda yaşanan bu olumsuz durumlara karşı sektöre girmiş ve trafiğin ortasında lastikle ilgili problem yaşayan kişilerin imdadına yetişmiştir.

Yedek lastiği olan araç sahipleri bazen lastik değişim işini kendi başlarına yapma eyleminde bulunurlar. Fakat bu gibi durumlarda mutlaka profesyonel bir ekipten destek alınmalıdır. Aksi takdirde trafiğin ortasında her geçen saniye ciddi bir araç kuyruğu olmasına hatta kazalara bile neden olabilmektedir. Ayrıca bu işi kendi yapmak istediğinde tahmin ettiğinden daha fazla vakit harcayabilir. Mobil lastik yol yardım firmaları kişilerin lastik tamiri ve lastik değişimi taleplerine anında yanıt vererek, bu problemi yerinde çözmektedir.

Kartepe Lastikçi’den lastiğinizde patlama, delinme, yarılma veya havasında inme meydana geldiyse, 7/24 arayarak  bu soruna anında son verebilirsiniz. Lastiğinizde sorun olduğunda, aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde park ederek, aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana konumlandırmalısınız. Bu sayede hem kendiniz hem de aracınız için güvenli bir alan oluşturmuş olursunuz.

Mobil Lastik Tamiri, belirttiğiniz konuma geldiğinde, öncelikle lastiğinizde ki problemin ne olduğunu bulur ve ona göre çözüm üretir. Eğer yedek lastiğiniz yoksa mobil gezici ekibi aracınızın markasını ve modelini gözetmeksizin hemen lastiği getirerek değişim işlemini gerçekleştirir. Aracınızın birden fazla lastiğinde sorun varsa çekici yardımı ile en yakın servise götürerek lastik tamirini veya değişiminin yapılmasını sağlar. Lastik problemleriniz çözüldüğünde sizde yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Firmamız, “acil lastikçi”, “7/24 lastikçi”, “mobil lastikçi”, “gece açık lastikçi” çağrılarınıza anında yanıt vermektedir. Detaylı bilgi ve lastik yol yardım hizmeti almak için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.