Fatih Lastikçi

Fatih Lastikçi


Fatih Lastikçi; Fatih üzerinden İstanbul’un tüm semtlerine dağılan yollarda aniden lastik arızası ile yolda kalan araçlara 7/24 lastik yol yardım hizmeti veren kurumsal bir firmadır. Her daim müşterilerinin memnuniyetini sağlayan Mobil Lastik Tamiri ekibi aynı zamanda trafiğin akışının bozulmamasına da yardımcı olmaktadır.

Yolların bozuk olması, yol üzerinde delici yada kesici cisimlerin olması ve lastiklerin düzenli kontrol edilmemesi lastiklerin aşınmasına ve zarar görmesine en büyük etkendir. Bu sebeple trafikte seyir halindeyken aniden lastiğinizin havası inebilir veya lastiğiniz patlayabilir. Bu gibi olumsuz bir durumla karşı karşıya kaldığınızda maalesef stres ve panik olabilir ve ne yapacağınızı bilseniz dahi unutabilirsiniz. Diğer araç sürücüleri de öfkelenerek sürekli kornaya basar ve bu durum sizde psikolojik baskıya neden olur. Hem kendiniz hem de diğer araç sürücülerinin trafikte mağdur olmaması için hemen Fatih Lastikçi ile irtibata geçmeniz gerekir.

Mobil Lastik Tamiri; bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ve alanında uzman personelleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Trafiğin ortasında aniden lastik sorunu ile karşı karşıya kalan kişilerin ve diğer kişilerin trafikte zor durumda yaşamaması için sektöre giriş yapmıştır. Sektörünün lideri konumunda olan Fatih Lastikçi en kısa süre içerisinde lastik tamirinizi veya değişiminizi gerçekleştirecektir. Yapmanız gereken Mobil Lastik Tamiri ekibi ile irtibata geçmek ve bulunduğunuz konumu paylaşmaktır.

Bulunduğunuz konumu paylaşmanızın ardından hemen aracınızı trafiğin seyrine engel olmayacak şekilde park etmek ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hem de aracınız için emniyetli bir alan oluşturabilirsiniz. En kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşan ekip lastiğinizde yapılacak işlemi belirleyerek hemen tamiri yada değişimi yapar. Gerekli kontrollerin ardından aracınızı size teslim eder. Kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmetin ardında yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

7/24 lastik değişimi ve akü yol yardım hizmeti için hemen iletişime geçebilir ve kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Fatih Hizmet Bölgeleri için tıklayın.