Eyüp Lastikçi

Eyüp Lastikçi


Eyüp Lastikçi ve Yol Yardım; Eyüp ve çevresinde lastik arızası sebebiyle yolda kalan araçların lastik sorununun giderilmesine yardımcı olan köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu profesyonel hizmetleri sayesinde müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı ve lastik arızasından kaynaklı trafiğin kilitlenmesine engel olmayı hedef olarak belirlemiştir. Alanında uzman personelleri, bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip araçları ile kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara sunmaktadır.

Lastik arızası; yollarda bulunan delici cisimlerin olması, yolların engebeli olması gibi sebeplerden ötürü meydana gelebilmektedir. Trafiğin ortasında aniden lastiğinizin havasının inmemesi veya patlamaması için araç lastiklerinizi düzenli bir şekilde lastiklerinizi kontrol ettirmeniz gerekir. Bu kontrolleri yaptırmadığınızda aniden trafiğin ortasında lastiğiniz patlayabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda panik olabilir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bir de diğer araç sürücülerinin sürekli kornaya basması ve öfkeli bakışları sizi daha da strese sokacaktır. Böyle bir durumda lastik arızasını kendiniz çözmek istediğinizde bu durum tahmin ettiğinizden daha fazla zaman harcamanıza sebep olurken trafiğinde kilitlenmesine neden olabilirsiniz. Aynı zamanda soruna hemen çözüm bulamamanız trafikte olumsuz kazalara da neden olabilir. Bu sebeple hemen Eyüp Lastikçi ile irtibata geçmeli ve bulunduğunuz konumu paylaşmalısınız.

Lastikçi ekibini beklerken trafiğin seyrini bozmayacak şekilde aracınızı yolun kenarına park etmeli ve reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hem de aracınız için emniyetli bir alan oluşturmuş olursunuz.

Mobil Lastik Tamiri; mobil gezici araçları ile bulunduğunuz konuma kısa sürede ulaşacak ve lastiğinizde yapılacak işlemi belirleyecektir. Eğer lastiğinizin tamiri mümkünse tamirini değilse değişimini gerçekleştirecektir. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra aracınızı size teslim edilir. Sizde güvenli bir şekilde yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eyüp Lastikçi; “gece açık lastikçi”, “7/24 lastikçi”, “konumuma en yakın lastikçi” gibi aramalarınızda gönül rahatlığı ile irtibata geçebileceğiniz bir firmadır. Detaylı bilgi ve lastik yol yardım hizmeti almak için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz.

Eyüp Hizmet Bölgeleri için tıklayın.