Dilovası Lastikçi

Dilovası Lastikçi


Dilovası Lastikçi, Dilovası ve çevresinde 7 gün 24 saat lastik tamiri ve değişimi yapan köklü ve kurumsal bir firmadır.  En az bir defa da olsa hayatımızda, aracın arızalanması, lastiğin havasının inmesi, lastiğin patlaması gibi sorunlarla karşılaşmışızdır. Lastiğin patlaması gibi bir durumla karşılaştıysanız ve yedek lastiği değiştirmeyi biliyorsanız bir şekilde lastiğinizi kendiniz değiştirebilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ama araç tamiri, lastik değişimi ile ilgili konularda herhangi bir bilgi ve deneyime sahip değilseniz, mağdur olabilirsiniz. Dilovası Lastikçi sayesinde bu düşüncelerden kurtulabilir ve lastiğinizin değişimi ya da tamiri için destek alabilirsiniz.

Dilovası ve çevresinde yolda kalırsanız hemen firmamızla irtibata geçerek, sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Mobil Lastik Tamiri, Kocaeli’nim her bölgesinde mobil gezici araçları ile siz değerli müşterilerine mobil lastik yol yardım hizmeti sunmaktadır. Lastiğinizin yarılması, patlaması gibi durumlarda lastik değişimini bilmiyorsanız, bu size sıkıntılı ve stresli zamanlar geçirmenize neden olabilir. Bu gibi durumlarda ilk yapmanız gereken iş, aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına çekerek, aracınızda bulunan reflektörü en az 150 metre mesafede uygun bir yere koymanız olacaktır. Bu sayede  hen aracınız hem kendiniz için güvenli alan oluşturmuş olursunuz. Sonra vakit kaybeden Mobil Lastik Tamiri ekiplerini arayarak, bulunduğunuz konumu ve lastiğinizin sorununu bildirmelisiniz. En kısa sürede belirttiğiniz konuma ulaşacak lastik yol yardım ekibi lastiğinize yapılacak işlemi belirler ve uygular. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra, güvenli bir şekilde yolunuza devam etmenizi sağlar.

Kocaeli gibi trafiğin yoğun olduğu şehirlerde araçta oluşan en ufak arıza trafiği durma noktasına getirebilir. Bu gibi durumlarda panik yapmadan Dilovası Lastikçi ile iletişime geçerek durum hakkında bilgi vermelisiniz. Mobil Lastik Tamiri, size en ekonomik fiyatları sunarak, en kısa sürede lastik probleminizi çözecektir. Aracınızın birden fazla lastiğinde sorun varsa çekici yardımı ile aracınızı en yakın servise götürerek lastiklerin değişimini yapmaktadır.

Aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun, lastiğinizde bir problem varsa hemen bizimle iletişime  geçerek destek alabilirsiniz.