Darıca Lastikçi

Darıca Lastikçi


Darıca Lastikçi; İzmit ve çevresinde kaliteli ve hızlı lastik değişimi hizmetleri veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini kendine hedef olarak belirlemiştir. 

Her araç sahibinin başına gelebilecek olan lastik patlaması yada delinmesi trafiğin ortasında ciddi problemlere sebep olmaktadır. Araç sahibi stres ve panik olurken diğer araç sahipleri de meydana gelen trafik yoğunluğuna karşın öfkelerini kornaya basarak göstermektedir. Hal böyle olunca kişi ne yapacağını bilemez bilse dahi unutabilir. Eğer trafiğin ortasında başınıza lastikle ilgili bir sorun gelirse kesinlikle zaman kaybetmeden Mobil Lastik Tamiri ekibi ile irtibata geçmelisiniz. 

Mobil Lastik Tamiri; Kocaeli gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde aniden meydana gelen lastik arızalarını gidermeyi ve müşterilerinin yollarına kaldıkları yerden devam etmelerini sağlamaktadır. Bir oto lastikçi de olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ile yerinde lastik değişimi hizmetini vermektedir.

Kocaeli ve çevresinde gece ve gündüz gözetmeksizin irtibata geçebileceğiniz Darıca Lastikçi ekonomik fiyatları ile de sizlere yardımcı olmaktadır. “En yakın lastikçi”, “7/24 lastikçi”, “acil lastik yol yardım” ve “akü yol yardım” ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar yakınınızdadır. Müşteri temsilcileri ile iletişime geçtiğinizde bulunduğunuz konumu ve yedek lastiğinizin olup olmadığını paylaşmalısınız. Darıca Lastikçi ekibi aracınızın markası ve modeli her ne olursa olsun lastiği temin etmekte ve beraberinde getirmektedir. Lastikçi ekibini beklerken trafiğin akışına izin vermek için aracınızı yolun kenarına çekmeli ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturmuş olursunuz.

Mobil Lastik Tamiri alanında uzman ekibi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşacak ve lastiğinizde yapılması gereken işlemi belirleyecektir. Kısa süre içerisinde gerek lastiğinizin tamiri gerekse değişimi yaparak yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun varsa mobil çekici yardımıyla en yakın lastikçiye götürerek sorunun giderilmesini sağlayacaktır. 

Kaliteli, ekonomik ve profesyonel hizmetler için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek bulunduğunuz konumu paylaşabilirsiniz.