Beşiktaş Lastikçi

Beşiktaş Lastikçi


Beşiktaş Lastikçi; Beşiktaş ve çevresinde araç lastiğinde hava inmesi, patlaması yada delinmesi gibi durumlarda yolda kalan kişilerin lastik sorunlarını gideren köklü ve kurumsal bir firmadır.

Araba lastikleri; düzenli bakım yapılmadığında, yol üzerinde delici ve kesici cisimler olduğunda yada aşırı hız yapıldığında hasar görebilmektedir. Bu hasarlar sebebiyle araç lastiğiniz hiç beklenmedik bir şekilde ve beklenmedik bir yerde patlayabilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Aynı zamanda trafiğin ortasında başına böyle bir şeyin gelmesi diğer araç sürücülerini de mağdur etmektedir. İstanbul gibi araç sayısının yoğunluğundan dolayı oluşan trafik; bir araçta arıza olması sebebiyle saatlerce trafiğin durması olası ve can sıkıcı bir durumdur. Bu durumla karşı karşıya geldiğinizde lastiğinizi kendiniz değiştirmek yada onarmak istediğinizde tahmin ettiğinizden daha uzun bir zaman harcayabilirsiniz ve diğer sürücüleri de öfkelendirebilirsiniz. Öfkelenen sürücüler sürekli kornaya basarak sizin daha da panik yapmanıza sebep olabilir. Bu gibi can sıkıcı anlarda hemen Beşiktaş Lastikçi ile irtibata geçmeniz en doğru tercih olacaktır.

Beşiktaş Lastikçi; bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. İstanbul’un her semtinde 7/24 hizmet vermesi sebebiyle müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

Beşiktaş Lastikçi; alanında uzman ve hızlı hizmet veren profesyonel kadrosu ile daima müşteri odaklı çalışmayı prensip haline getirmiştir. Trafikte oluşabilecek olumsuz durumlara karşı en hızlı hizmeti vermektedir. Bu sayede de lastik arızası sebebiyle bozulan trafik akışının düzelmesine büyük ölçüde katkı sağlamakta ve yolunuza kaldığınız yerden devam etmenize yardımcı olmaktadır.

Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz konumu ve yedek lastiğiniz olup olmadığını bildirmeniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde bir alana çekmeli ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendinizi hemde aracınızı emniyete almış olursunuz. Bulunduğunuz konuma en kısa sürede ulaşacak lastikçi ekibi yapılacak işlemi belirleyerek hemen gerek değişimi gerekse onarımı yapacaktır. Gerekli kontrollerin ardından aracınızı size teslim edecek ve sizde yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz.

Detaylı bilgi ve lastikle ilgili her türlü hizmet için Mobil Lastik Tamiri ile iletişime geçiniz.

Beşiktaş Hizmet Bölgeleri  için tıklayınız.