Bağcılar Lastikçi

Bağcılar Lastikçi


Bağcılar Lastikçi; Bağcılar ve İstanbul’un tüm semtlerinde akü yardımı, yerinde lastik değişimi, lastik onarımı hizmetlerini 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Trafiğin ortasında aniden lastik patlaması yada delinmesi sebebiyle havası inen lastik trafikte sizlere can sıkıcı durumlar yaşatabilir. Eğer birde yedek lastiğiniz yok ise durum daha da işin içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Böyle bir durum başınıza geldiğinde siz panik ve stres halinde olurken; trafikte durma noktasına gelecektir. Diğer sürücülerin öfkeli bakışları, sürekli kornaya basmaları sizi daha da strese sokacaktır. Bu gibi durumda hemen Bağcılar Lastikçi ile irtibata geçmeli ve bulunduğunuz konumu lastik yol yardım ekibi ile paylaşmalısınız. 

Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçtiğinizde aracınızı  trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına çekmeli ve aracınızdaki reflektörü en az 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturmuş olursunuz. En kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma gelecek ekip; lastiğinizle ilgili incelemeleri yaparak gerek onarımı gerekse değişimi gerçekleştirecektir. Bu sayede sizde kısa süre içerisinde yolunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Lastik Yol Yardım ekibi; 7 gün 24 saat her nerede olursanız olun kaliteli, ekonomik ve profesyonel hizmetleri kısa süre içerisinde vermektedir. İstanbul gibi büyükşehirlerde lastikle ilgili en ufak bir arızanın trafiği olumsuz yönde etkilemesi Mobil Lastik Tamiri’nin sektöre girişinde en önemli etken olmuştur. Uzun yıllardır sektörünün lideri ve 7/24 hizmet vermesi sebebiyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. 

Bağcılar Lastikçi de Mobil Lastik Tamiri’nin hizmet verdiği mobil lastikçi ekibinden biridir. Mobil gezici araçlarında bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanların yer alması sayesinde anında yerinde müdahale ile anında bulunduğunuz olumsuz durumdan kurtarmaktadır. 

Mobil Lastik Tamiri ekibi; uzun yıllardır sektörünün lideri olmayı başarmış ve sektöründe adını duyurmayı başarmıştır. Alanında uzman, hızlı, pratik ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile daima kaliteli hizmetler vermektedir. Detaylı bilgi için 7/24 acil lastikçi için hemen iletişime geçiniz. 

Bağcılar Hizmet Bölgeleri için hemen tıklayın.