Avcılar Lastikçi

Avcılar Lastikçi


Avcılar Lastikçi; Avcılar ve çevresinde lastik tamiri, lastik değişimi ve lastik onarımı yapan köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde daima müşterilerinin memnuniyetini ve yollarına güvenli bir şekilde devam etmelerini sağlamayı kendine hedef olarak belirleyen Mobil Lastik Tamiri; İstanbul’un her semtinde profesyonel hizmetler vermektedir.

İstanbul gibi büyük ve kalabalık şehirde bir aracın arıza yapması trafikte uzun kuyrukların oluşması ve ciddi zaman kaybı anlamına gelmektedir. Bu da araç sahibi kişinin strese girmesi ve panik yapmasına sebep olmaktadır. Aynı zamanda diğer araç sahibi kişilerin de öfkelenmesine en büyük nedendir. Trafiğin ortasında lastikle ilgili sorun yaşamak oldukça can sıkıcıdır. Böyle durumda araç sahibi diğer araç sürücülerinin öfkeli bakışlarına ve korna seslerine maruz kalmakta ve yaşadığı psikolojik baskı ile de ne yapacağını bilse dahi unutabilir.

Düzenli olarak lastiklerinizi kontrol ettirmemeniz, yolda delici ve kesici cisimlerin olması aniden lastiğin havasının inmesine veya patlamasına sebep olmaktadır. Sizinde başınıza aniden böyle Bir şey gelirse hemen Avcılar Lastikçi ile irtibata geçmelisiniz. Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçtiğinizde; bulunduğunuz konumu, yedek lastiğinizin olup olmadığını ve aracınızın marka ve modelini belirtmeniz gerekir.

Mobil Lastik Tamiri ekibi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak öncelikle lastiklerinizi kontrol edecektir. Gerekli kontrollerin ardından lastikte ne yapılacağını belirleyecektir. Bu sayede gerek lastik onarımı gerekse lastik değişimini yapacaktır. Aynı zamanda lastikle ilgili işlemleri yaptıktan sonra son kontrolleri yaparak aracınızı size teslim edecektir.

Avcılar Lastikçi; aracınızın markası ve modeli her ne olursa olsun anında lastikle ilgili sorunlarınızı ortadan kaldıracak ve sizde yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edeceksiniz. Günün her saatinde gece ve gündüz gözetmeksizin Avcılar ve İstanbul’un tüm semtlerinde size yol yardım hizmeti verecek ve sizin memnuniyetinizi sağlayacaktır. Bu sorunu kendi başınıza çözmek isterseniz tahmin ettiğinizdn daha fazla zaman harcayabilir ve trafiğin durma noktasına gelmesine sebep olabilirsiniz. Bu sebeple zaman kaybetmeden Mobil lastik Tamiri ile hemen iletişime geçmelisiniz. Detaylı bilgi ve Lastik Yol Yardım hizmeti için irtibata geçiniz.

Avcılar Hizmet Bölgeleri için hemen tıklayın.