Bahçelievler Lastikçi

Bahçelievler Lastikçi


Bahçelievler Lastikçi; Bahçelievler ve çevresinde 7/24 lastikçi, akü değişimi, akü takviye ve yol yardım hizmetleri veren köklü ve kurumsal firmadır. İstanbul trafik akışının en yoğun ve akıcı olduğu büyük şehirlerin başında yer almaktadır. Bir araçta lastik sebebiyle yada akü sebebiyle trafikte kalmak trafiğin durmasına sebep olmaktadır. Hem araç sahibinin hem de diğer araç sahiplerinin yolda kalma durumlarını engellemek adına Mobil Lastik Tamiri mobil gezici araçları ile lastik yol yardım ve akü takviye hizmetlerini yerinde vermektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde yapılan lastik tamiri yada onarımı araç sahibinin ve trafikteki diğer sürücülerin yollarına devam etmelerine büyük ölçüde olanak sağlamaktadır.

Eğer aracınız lastik havasının inmesi yada lastik patlaması sebebiyle yolda kaldıysa lastik değişimine dair bilginiz var ve bu sorunu kendiniz çözme eyleminde bulunursanız bu durum sandığınızdan daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Bu durumda diğer sürücülerin beklemekten dolayı öfkeli bakışlarına ve sürekli çalacakları korna seslerine maruz kalabilirsiniz. Bu durum hem sizin hem de diğer sürücüler için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda hem kendiniz hem de diğer sürücülerin yollarına güvenli bir şekilde devam edebilmeniz için hemen Bahçelievler Lastikçi ile irtibata geçmeniz gerekir.

Mobil Lastik Tamiri ekibi ile irtibata geçtiğinizde hemen bulunduğunuz konumu paylaşmanız, aracınızın yedek lastiği olup olmadığını bildirmeniz gerekir. Lastikçi ekibi bulunduğunuz konuma ulaşana kadar aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına çekmeniz gerekir. Aynı zamanda aracınızdaki reflektörü en az 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hem de aracınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.

Bahçelievler Lastikçi ekibi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma gelerek önce lastiklerinizin incelemesini yapacaktır. Sorunlu lastiği belirleyip gerek tamiri gerekse değişimi gerçekleştirecektir. Tüm kontrolleri yaptıktan sonra aracınızı teslim edecek ve sizde kaldığınız yerden yolunuza devam edeceksiniz.

Kaliteli ve profesyonel hizmeti 7/24 açık lastikçi ile hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Ekonomik hizmetleri alanında uzman ekiplerden alabilmek için hemen Mobil Lastik Tamiri ile iletişime geçiniz.