Gaziosmanpaşa Lastikçi

Gaziosmanpaşa Lastikçi


Gaziosmanpaşa Lastikçi ve Yol Yardım; İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu büyükşehirlerde aniden meydana gelen lastik arızaları sebebiyle yolda kalan araçların lastik tamiri ve değişimini gerçekleştirmektedir. Lastik sorunu her araç sahibinin başına gelebilecek bir durumdur. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan araç sürücüsü trafiğin ortasında panik olur. Eğer sizin başınıza da böyle bir şey gelirse kesinlikle panik ve stres yapmadan hemen Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçmeniz gerekir.

Mobil Lastik Tamiri; aniden yolda lastiği delinen yada patlayan araçların yolda kalmasını engellemektedir. Sizde trafiğin ortasında lastikle ilgili her ne sorun olursa olsun irtibata geçtiğinizde kısa süre içerisinde alanında uzman ekip tarafından ortadan kaldırılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Lastikçi; bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ve profesyonel kadrosu ile 7/24 lastik tamiri ve değişimi hizmeti vermektedir. Uzman ekip ile irtibata geçtiğinizde bulunduğunuz konumu ve yedek lastiğinizin olup olmadığını bildirmeniz gerekir. Yedek lastiğiniz yok ise Mobil Lastik Tamiri ekibi aracınızın markası ve modeli her ne olursa olsun aracınıza uygun lastiğin temin ederek gelirken yanında hazır halde bulundurur.

Lastikçi ekibi ile irtibata geçtiğinizde lastiğinde sorun olan aracınız sebebiyle trafiğin akışının durmasına izin vermemelisiniz. Bu sebeple de aracınızı yolun kenarında bir yere park etmeli ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Lastikçi ekibi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak lastiklerinizi inceler ve yapılacak işlemleri belirler. Yapılacak işlemi belirlemesinin ardından lastiğinizde gerek tamir gerekse değişimi gerçekleştirir. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun var ise çekici yardımı ile en yakın lastikçiye götürerek lastik sorunlarınızın ortadan kalkmasını sağlar. Biten işlemlerin ardından gerekli kontrolleri gerçekleştirerek yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Mobil Lastik Tamiri; “7/24 lastikçi”, “en yakın lastikçi”, “gece açık lastikçi” ve “lastik tamiri” gibi aramalarınızda gönül rahatlığıyla irtibata geçebileceğiniz kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu kaliteli hizmetleri ekonomik fiyatlarla günün her saatinde ve İstanbul’un her yerinde sunmaktadır. Detaylı bilgi ve lastik tamiri için hemen iletişime geçiniz.