Güngören Lastikçi

Güngören Lastikçi


Güngören Lastikçi; Güngören ve çevresinde aniden meydana gelen lastik sorunlarını ortadan kaldıran köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu profesyonel hizmetleri ve ekonomik fiyatları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

Araç lastikleri; yolların bozuk olması, yol üzerinde delici yada kesici cisimlerin olması gibi sebeplerden dolayı aşınmaktadır. Düzenli bir şekilde araç lastiklerinizi kontrol ettirmiyorsanız lastiğiniz trafiğin ortasında aniden havası inebilir yada patlayabilir. Her araç sürücüsünün başına gelebilecek bu durum sonucunda panik ve stres olabilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda lastik değişimi yada onarımına dair bilginiz olsa dahi unutabilirsiniz. Trafiğin ortasında aniden böyle bir şey yaşanması trafikte kalan diğer araç sürücülerini öfkelendirir. Öfkelenen sürücüler sürekli kornaya basarak size psikolojik baskı yapar ve bu durumda ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bu durumda sakin olmalı ve bilinçli bir şekilde davranarak Güngören Lastikçi ile irtibata geçmelisiniz.

Mobil Lastik Tamiri; alanında uzman personelleri ve bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Yolda kalan araç sürücülerine destek olurken trafik akışının da bozulmaması için üstün çaba göstermektedir. Yapmanız gereken ise; Güngören Lastikçi ile irtibata geçmek ve bulunduğunuz konumu paylaşmaktır. Aynı zamanda yedek lastiğiniz olup olmadığını bildirmek de zaman kaybetmemeniz adına büyük önem taşımaktadır.

Lastik yol yardım ekibini beklerken aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına park etmeli ve aracınızda bulunan reflektörü en az 150 metre mesafede bir alana yerleştirmelisiniz. Bu sayede hem kendiniz hem aracınız için güvenli alan oluştururken diğer araçların da trafikte güvenli bir şekilde seyretmesini sağlayabilirsiniz. Mobil Lastik Tamiri; en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşacaktır. Gelen ekip aracınızın lastiklerini kontrol edecek ve yapılacak işlemi belirleyecektir. Hızlı ve kısa süre içerisinde lastiğinizin gerek tamirini gerekse değişimini gerçekleştirerek aracınızı size teslim edecektir. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun var ise lastikçi ekibi çekici yardımıyla en yakın lastikçiye götürerek lastikle ilgili probleminizin en kısa süre içerisinde giderilmesini sağlayacaktır. Bu sayede sizde güvenli bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve lastik yol yardım için hemen iletişime geçiniz.