Bayrampaşa Lastikçi

Bayrampaşa Lastikçi


Bayrampaşa Lastikçi; Bayrampaşa’nın her mahalle ve caddesinde 7/24 lastik yol yardım hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini ve trafiğin ortasında gereksiz zaman harcamalarını engellemeyi hedeflemektedir.

Trafiğin ortasında aniden lastikle ilgili meydana gelen arıza ciddi olumsuzluklara, trafiğin durmasına ve diğer sürücülerin öfkelenmesine neden olabilmektedir. Aracınızda bu gibi bir sorun olursa sizde de telaş ve panik durumu oluşur ve ne yapacağınızı bilseniz dahi unutabilirsiniz. Lastik onarımı ve değişimi ile kendiniz ilgilenmek isterseniz tahmin ettiğinizden daha fazla zaman harcayabilir ve diğer araç sürücülerini de mağdur edebilirsiniz. Bu sebeple de diğer araç sürücüleri trafikte kalmaları ve gidecekleri yere gidememeleri sebebiyle öfkelenebilir ve sürekli kornaya basabilir. Bu öfkeli bakışlar ve sürekli korna sesleri sizin daha da panik olmanıza sebep olacağı için kesinlikle Bayrampaşa Lastikçi ile iletişime geçmeniz yerinde bir karar olacaktır.

Mobil Lastik Tamiri; İstanbul’un her semtinde bir oto lastikçide olması gereken ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ile yerinde lastik tamiri ve yerinde lastik değişimi hizmetleri vermektedir. Her nerede olursanız olun zaman gözetmeksizin 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz güvenli bir firmadır.

Trafiğin ortasında aniden lastik arızası oluşması ve sizlerin bu arıza sebebiyle uzun süre trafiğin ortasında kalması Mobil Lastik Tamiri’nin sektöre girmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Alanında uzman personelleri, prensipli ve profesyonel bir şekilde lastik tamiri ve değişimini gerçekleştirerek sizlerin yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır.

Lastiğinizde sorun oluşması durumunda aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarına çekmeli ve bulunduğunuz konumu Bayrampaşa Lastikçi ekibi ile paylaşmanız gerekir. Aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirerek kendiniz ve aracınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Her marka ve model araca uygun lastik temin edebilir ve tamirini gerçekleştirebilir.

7/24 Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçebilir ve kaliteli hizmetleri yerinde alabilirsiniz. Aracınızın birden fazla lastiğinde sorun olması durumunda aracınız çekici yardımıyla en yakın lastikçiye götürülmekte ve sorun çözülmektedir. Profesyonel ekiple iletişime hemen geçiniz.