Başakşehir Lastikçi

Başakşehir Lastikçi


Başakşehir Lastikçi; Başakşehir ve çevresinde lastik patlaması, havasının inmesi yada yarılması sebebiyle yolda kalan araç sahiplerine hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır.

Trafikte ilerlerken araçta oluşan lastik arızası hem sizin hemde diğer araç sürücüleri için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Bu lastik arızası ile karşı karşıya kaldığınızda lastik sorununuzu kendiniz ortadan kaldırmak isterseniz tahmin ettiğinizden daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Çünkü trafiğin durması ile öfkelenen sürücülerin bakışları ve korna sesleri sizi daha tedirgin edecek ve ne yapacağınızı unutmanız olası bir durumdur. Bu durum da panik halinde yapacağınız işlemin uzun zaman almasına sebeptir.

Başakşehir Lastikçi; bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip araçları ile 7 gün 24 saat profesyonel hizmet vermektedir. Trafiğin ortasında lastik sorunu ile yolda kalan araç sahiplerinin imdadına anında yetişmekte ve hem sizin hemde diğer araç sürücülerinin trafikte gereksiz zaman geçirmesini engellemektedir. Alanında uzman personeller İstanbul’un her bölgesinde her marka ve model araçların lastik değişimini ve onarımını kısa süre içerisinde yapmaktadır. Yapmanız gereken şey öncelikle Başakşehir Lastikçi ile irtibata geçmek ve bulunduğunuz konumu paylaşmak olacaktır. Aynı zamanda aracınızın yedek lastiği olup olmadığını bildirmeniz de zaman kaybını önleyecektir. Mobil Lastik Tamiri ekibini beklerken aracınızı yolun kenarına çekmeniz ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmeniz sizin ve aracınızın güvenliğini sağlarken trafiğin de akışına izin vermenize yardımcı olacaktır.

Mobil Lastik Tamiri ekibi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşım sağlayarak lastiğinizde yapılacak işlemi belirleyecektir. Gerek lastik onarımı gerekse lastik değişimi işlemini yapacaktır. Yerinde lastik tamiri işlemi sayesinde kısa süre içerisinde var olan sorunu çözerek yolunuza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlayacaktır.

Ekonomik, kaliteli ve 7/24 lastikçi hizmetleri almak için hemen Mobil Lastik Tamiri ile irtibata geçmeniz yerinde ve doğru bir karar olacaktır. Lastik değişimi yada onarımından sonra gerekli kontrollerinden sonra aracınızı size teslim etmesi güvenliğinizi sağlamak adına oldukça önemlidir. Detaylı bilgi ve 7/24 lastik değişimi için hemen irtibata geçiniz.

Başakşehir Hizmet Bölgeleri için hemen tıklayın.