Ümraniye Lastikçi

Ümraniye Lastikçi


Ümraniye Lastikçi; mobil lastik yol yardım hizmetini 7 gün 24 saat yapan kurumsal ve köklü bir firmadır. Ümraniye ve çevresinde lastik tamiri ve lastik değişimini profesyonel, hızlı, pratik ve ekonomik bir şekilde yapmaktadır. Sorunsuz bir hizmet ağı ile hizmet kalite standartlarını her geçen gün ilerleterek müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Ümraniye’de 7/24 kesintisiz hizmet veren mobil gezici araçları ile Ümraniye’nin her bölgesinde profesyonel, kaliteli ve ekonomik lastik yol yardım hizmeti vermektedir. Ümraniye Lastikçi, trafiğin ortasında lastiği patlamış araç sahiplerinin yolda kalmasını engellemek ve güvenli bir şekilde yolculuklarına devam etmelerini sağlamak için kurulmuş firmalardan biridir. Mobil Lastik Tamiri, uzun yıllardır profesyonel hizmet vererek sektörün aranan firmalarından biri olmayı başarmıştır. İlk hedefi lastiği patlayan araç sahiplerine hizmet vermektir. Araç sahiplerinin bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtarmak için gece gündüz farketmeden her an ulaşılabilen uzman bir ekiple çalışmaktadır.

Ümraniye’de bulunan lastik yol yardım araçları lastik tamirini ya da lastik değişimini en kısa sürede yerinde gerçekleştirmektedir. Aracınızın marka ve modeli ne olursa olsun lastik değişimi yerinde yapılmaktadır. Araç sahiplerinin mağduriyeti böylece ortadan kaldırılmaktadır. Trafikte seyir halindeyken aracınızın lastiğinde, problem olduğunu anladığınızda aracınızı güvenli bir alana park etmeli ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirerek,  hem kendiniz hem de aracınız için  güvenli  bir alan oluşturmalısınız.

Ümraniye’de Mobil  Lastik Yol Yardım hizmetinden faydalanmak isterseniz hemen irtibata geçerek, bulunduğunuz konuma mobil destek ekibini çağırabilirsiniz. Bize ulaştıktan sonra uzman ekimiz, kapalı kasa araçlarla lastiğiniz için gereken tüm aletlerle yanınıza gelerek, lastiğinizde ki sorunu en kısa sürede çözerek, yolunuza güvenli bir şekilde devam etmeniz sağlayacaktır.

Mobil Lastik Tamiri, alanında uzmanlaşmış personelleri ile hızlı, pratik, ekonomik lastik yol yardım hizmeti vermekte ve en kısa sürede çözüm üreterek, lastik tamiri ya da değişimini yapmaktadır. Mobil araçlarında, bir lastikçi firmasında olması gereken tüm ekipmanları, araçlarında hazır bir şekilde bulundurmaktadır.

Ümraniye Lastikçi, verdiği hizmet ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Lastik yol yardım hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ümraniye Hizmet Bölgeleri için tıklayın.