Maltepe Lastikçi

Maltepe Lastikçi


Maltepe Lastikçi; alanında profesyonel ekipleri ile lastik yol yardım hizmeti sunan kurumsal ve köklü bir firmadır. İstanbul’un her noktasında lastik yol yardım hizmeti vermektedir. Uzman ekibimizle, lastik değişimi, tamiri, sökme yada takma gibi  lastik sorunlarınızı kısa süre içinde gidermekteyiz.Bize ulaştıktan sonra uzman ekiplerimizi hızlı bir şekilde bulunduğunuz konuma yönlendirmekteyiz. Uzman ekibimiz, lastiklerinizde ki sorunu hızlı bir şekilde çözerek, size aracınızı güvenli bir şekilde teslim eder.

Mobil lastikçi hizmeti ile nerede olursanız olun, 7/24 lastik sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede trafikte aracınız kalmaz ve en kısa sürede yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. İstanbul’un her bölgesinde lastik patlamasından dolayı lastiğin değişmesi yada tamiri gerektiği durumlarda mobil lastikçi hizmetimizle yerinde değişimini ve tamirini yaparak hem zaman kaybetmemiş olur hem de günlük planınızı bozmamış olursunuz.

Otomobiller, ticari araçlar olmak üzere tüm araçlar bu hizmetimizden yararlanabilmektedir. Kapalı kasa tam donanımlı araçlarımızla, lastiğiniz için gereken tüm aletlerle bulunduğunuz konuma gelmekteyiz. Araçlarımız içerisinde yedek stepneler, anahtarlar, lastik kitleri, değişim tabancaları, hava kompresörü yer almaktadır. Uzman ekiplerimiz her duruma karşı tedbirli ve tam teşekküllü araç gereçle hizmet vermektedir. Araç hareket halindeyken hızlı patlayan yada yarılan lastikler için ekiplerimizden yedek lastik talep edildiğinde ekiplerimiz lastik de getirmektedir.  Bu sayede adres adres dolaşıp yedek lastik aramanıza gerek kalmayacaktır.

Yolculuğunuz esnasında lastiğiniz yarılabilir yada patlayabilir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaştığınızda sizlere bir telefon kadar yakınız. Cep telefonunuzdaki uygulamalardan yada Google’dan Maltepe Lastikçi yazarak arama yapmanız yeterlidir. Tam donanımlı mobil ekibimizle en kısa sürede tamir olması gereken lastiklerinizin değişimini yada tamirini yapmak için bulunduğunuz konuma ekibimizi yönlendirmekteyiz. Mobil Lastik Tamiri firması olarak bizler, hem hızlı, güvenli hem de kaliteli ve ekonomik hizmet vermek için yapmış olduğumuz planlar çerçevesinde hareket ediyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakasında hizmet veren Maltepe Lastikçi, konumuna en yakın lastikçi hizmeti ile müşterilerine daha hızlı hizmet almalarını sağlamaktadır. Lastik yol yardım hizmeti için 7/24 saat bizi arayarak acil destek alabilirsiniz.

Maltepe Hizmet Bölgeleri için hemen tıklayın.