Esenler Lastikçi

Esenler Lastikçi


Esenler Lastikçi; Esenler’den İstanbul’a dağılan yollarda lastik arızası sebebiyle yolda kalan araçların lastik tamirini ve onarımını yapan köklü bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde her daim müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı hedef olarak belirleyen Mobil Lastik Tamiri; İstanbul’un Esenler ve çevresinde kaliteli hizmetler vermektedir.

İstanbul gibi kalabalık ve büyükşehirlerde bir aracın herhangi bir sebepten dolayı arızalanması trafikte uzunca kuyrukların meydana gelmesi anlamına gelmektedir. Bu uzunca kuyruk ciddi zaman kaybına da sebebiyet göstermektedir. Aynı zamanda araç sahibi panik ve stres halinde olabilir. Diğer araç sürücülerinin de sinirlenip öfkelenmesi ve kişinin yanlış bir şeyler yapmasına neden olabilir. Örneğin; lastik değişimine dair bilgisi varsa da panik halinde tahmin ettiğinden daha fazla zaman harcayabilir yada hızlıca çözmek isterken hata yapabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda kesinlikle Esenler Lastikçi ile irtibata geçmelisiniz.

Mobil Lastik Tamiri; İstanbul’un her semtinde lastikten kaynaklı arızalanan araçların sorunlarını gidermeyi ve trafiğin düzenli bir şekilde ilerlemesine kolaylık sağlamaktadır. Araç lastiklerinizin düzenli olarak bakımlarını gerçekleştirmeniz gerekir. Düzensiz yollar, yol üzerinde bulunan delici – kesici cisimlerin olması lastiklerinizin aşınmasına ve patlamasına sebep olmaktadır. Bu gibi sorunların meydana gelmesi Mobil Lastik Tamiri’nin sektöre girmesine etken olmuştur.

Esenler Lastikçi ile irtibata geçtiğinizde yedek lastiğiniz olup olmadığını ve bulunduğunuz konumu paylaşmanız gerekir. Lastikçi ekibi ile irtibata geçtiğinizde trafiğin akışına izin vermek için aracınızı yolun kenarına çekmelisiniz. Sonrasında aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmeniz gerekir. Bu sayede hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.

Mobil Lastik Tamiri ekibi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak lastiğinizin incelemelerini gerçekleştirir ve yapacağı işlemleri belirler. Lastiğinizin gerek onarımını gerekse tamirini gerçekleştirir. Bu sayede kısa süre içerisinde lastiğinizdeki sorun ortadan kalkar ve yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun varsa mobil çekici yardımı ile aracınızı en yakın oto lastikçiye götürerek kısa sürede lastik sorununuz ortadan kalkar ve güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Esenler Hizmet Bölgeleri için tıklayın.