Esenyurt Lastikçi

Esenyurt Lastikçi


Esenyurt Lastikçi; trafiğin ortasında aniden lastiğinizdeki sorun nedeni ile yolda kalmış aracınızın en kısa süre içerisinde lastik değişimini, onarımını ve tamirini yapan köklü ve kurumsal bir firmadır. İstanbul gibi trafik akışının yoğun olduğu büyükşehirlerde herhangi bir sebepten ötürü meydana gelen arıza hem sizin hem de diğer araç kullanan kişilerin stresli zamanlar geçirmesine sebep olmaktadır. Eğer lastik tamiri ve değişimine dair herhangi bir bilgi sahibiniz yok ise bu durum sizin için işin içinden çıkılmaz bir hal almaktadır. Diğer araç sürücülerinin öfkeli bakışlarına ve sürekli korna seslerine maruz kalmanız panik yapmanıza neden olmaktadır. Bu sebeple profesyonel hizmet almanız hem sizin hem de diğer sürücülerin yararına olacaktır.

Mobil Lastik Tamiri sizlerin “en yakın lastikçi”, “7/24 lastikçi”, “acil lastikçi” gibi arayışlarınıza anında yanıt vermektedir. Acil lastik tamiri ve akü yol yardım hizmetleri için profesyonel hizmetleri ekonomik fiyatlara sunan Esenyurt Lastikçi her daim memnuniyetiniz için üstün çaba göstermektedir.

Trafiğin ortasında aniden lastiğinizde sorun olduğunda hemen Mobil Lastik Tamiri ekibi ile irtibata geçerek bulunduğunuz konumu ve yedek lastiğiniz olup olmadığını bildirmeniz gerekir. Lastikçi ekibini beklerken aracınızın trafiği akışını durdurmasına izin vermeden yolun kenarına çekmeniz ve aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirmeniz gerekir. Bu sayede hem kendiniz hem de aracınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz.
Esenyurt Lastikçi ekibi en kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak öncelikle yapılacak işlemi belirler. Gerek lastiğinizin onarımını gerekse değişimini gerçekleştirecektir. Aracınızın tek bir lastiğinde ise sorun yerinde lastik değişimini yapacak; eğer birden fazla lastiğinizde ise sorun çekici yardımı ile en yakın oto lastikçiye götürerek sorunun ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bu sayede zaman kaybetmeden yolunuza güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Acil lastik yol yardım ihtiyaçlarınız; Mobil Lastik Tamiri’nin sektörüne girmesinde büyük etken olmuştur. Hem yolda kalmamanız hem de trafiğin kilit haline gelmemesi için gece gündüz gözetmeksizin 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Sektörünün lideri ve alanında uzman personelleri ile Mobil Lastik Tamiri hizmetinizdedir. Detaylı bilgi ve lastik değişimi hizmeti için hemen iletişime geçiniz.

Esenyurt Hizmet Bölgeleri için tıklayın.