Şile Lastikçi

Şile Lastikçi


Şile Lastikçi ve yol yardım firması, Şile ve çevresinde lastiğinizin havası indiğinde, patladığında veya delindiğinde sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Trafikte lastiğiniz ile ilgili sorun yaşadığınızda çevrenizde lastikçi yok ise lastik tamiri ve değişimi büyük bir problem haline gelebilir. Lastiğin delinmesi, çivi girmesi, yarılması gibi tüm olumsuz durumlara karşı etkili, hızlı, pratik ve etkili bir çözüm arayabilirsiniz. Şile lastikçi, lastiğiniz ile ilgili yaşayabileceğiniz tüm olumsuz durumlara karşı hızlı, pratik, kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunmaktadır. İstanbul’un her noktasında mobil gezici ekibi ile sizlere her an hizmet vermeye hazırdır.

Yolculuğunuz sırasında lastiğinizin patladığı durumlarda stepneyi değiştiremeyebilirsiniz. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda ilk olarak aracınızı çekici yardımı ile en yakın lastikçiye götürmeli veya Mobil Lastik Tamiri ekibi ile iletişime geçerek yerinde lastik değişimi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece zaman kaybetmeden yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz. Mobil lastikçi ekibinde lastik tamiri ve değişimi için gerekli tüm aletler bulunduğundan lastiğiniz yerinde kısa bir süre içinde tamir edilir veya değiştirilir.

Mobil Lastik Tamiri olarak bizler, aracınızın markası ve modeli farketmeksizin yerinde lastik tamiri veya değişimi hizmetini tüm araçlara vermekteyiz. Her araç sahibinin başına gelebilen lastik patlaması, mevsim geçişlerinde sıkça rastlanan bir durumdur. Şile Lastikçi ile iletişime geçtiğinizde bu sorun en kısa süre içinde çözülmektedir. Alanında uzman ve eğitimli personelleri ile lastik tamiri veya değişimi hizmeti sunan firmamız, en kaliteli ve en ekonomik hizmeti vererek, trafiğe güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamaktadır.

Trafikte sıkça rastlanan ani lastik patlamaları kazalara neden olabilmektedir. Bu nedenle lastik bakımlarınızı  düzenli bir şekilde yaptırmalısınız. Fakat bazen lastik bakımlarını düzenli bile yaptırmış olsanız, yolların çukur olması, yollarda yabancı cisim bulunması ve benzeri  etkenlerden dolayı araç lastikleriniz zarar görebilir. Bu gibi durumlarla karşılaştığınızda firmamızın “acil lastikçi”, “7/24 lastikçi”, “mobil lastikçi” hizmetleri için bizimle irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Profesyonel lastik yol yardım hizmeti ve detaylı bilgi için Şile Mobil Lastik Tamiri ile iletişime geçebilirsiniz.

Şile Hizmet Bölgeleri için hemen tıklayın.