Lastik Tamiri

Lastik Tamiri


İstanbul ’un en büyük sorunlarından biri malum bildiğiniz üzere trafiktir. Kendinize ait aracınız ile trafikte pek çok problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu problemlerin başında sürücülerin en çok karşılaşmış olduğu lastik ile ilgili sorunlar gelmektedir.

Özellikle sıkışan bir trafiğin ortasında kalmışken bu şekilde bir sorun ile karşılaşmanız hem kendiniz hem de diğer sürücüler için sorun oluşturmaktadır. Bu ve benzeri gibi durumlar ile karşı karşıya gelmemek için aracınızın lastiklerine düzenli olarak gerekli bakım ve kontrolleri yaptırmanız gerekmektedir. Ancak bazen bakım yaptırsanız dahi farklı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz, bu gibi durumlarla karşılaştığınızda lastik değişimi yapan firmalar ile irtibata geçmeniz gerekir.

Arama motorlarını kullanarak en yakın lastikçi şeklinde sorgulama yaptığınızda saat ve yer ayrımı yapmayan lastikçi bulmak önemlidir. 7/24 olarak hizmet veren lastikçi aradığınızda Mobil Lastikçi firmamız ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Marka ve model fark etmeksizin tüm araçlar için aynı hizmeti vermekteyiz. Lastik tamiri için firmamızı aradığınızda, kısa süre içerisinde uzman ekibimizi bulunduğunuz yere hızlı bir şekilde yönlendirmekteyiz. İstanbul’un bütün bölgelerinde uzman kadromuz sayesinde lastiğiniz ile ilgili yaşadığınız problemlere uygun fiyatlar dahilinde çözümler sağlamaktayız.

Mobil Lastik Tamiri olarak, İstanbul’un tüm bölgelerinde profesyonel ekibimiz ile lastik değişimi, akü takviyesi vb. gibi hangi sorunla karşılaşırsanız karşılaşın bütün sorunlarınıza çözüm sağlamaktayız.

Firmamız, 7/24 açık lastikçi hizmeti vermektedir ve yerinde lastik değişimi, lastik onarımı yaparak sizleri zaman kaybından kurtarmaktadır. Acil durumlar ile karşılaştığınızda, ekiplerimiz aracınız için gerekli bütün aletler ve kapalı kasa araçlar ile yanınıza gelmektedir. Araçlarımız içerisinde hava kompresörü, lastik kitleri, yedek stepneler, değişim tabancaları ve anahtarlar bulunmaktadır. Ekibimiz arızayı tespit eder ve yolculuğunuza güvenli bir şekilde devam edebilmeniz için gerekli olan hizmeti sağlar.

İstanbul’daki tüm bölgeler için, firmamızdan lastik değişimi ve onarımı desteği alabilirsiniz. İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun, mümkün olan en kısa sürede en yakın lastikçi ekibimizi bulunduğunuz konuma yönlendirerek, trafiğe güvenli bir şekilde dönmenizi sağlarız. Mobil lastikçi hizmetimiz sayesinde yolda kalmanız durumunda bulunduğunuz konuma gelerek aracınızın lastik değişimini yapmaktayız. Lastiklerinizi güvenilir bir firmaya emanet etmek istiyorsanız Mobil Lastik Tamiri olarak 7/24 olarak hizmete hazır bulunmaktayız.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara