Büyükçekmece Lastikçi

Büyükçekmece Lastikçi


Büyükçekmece Lastikçi; Büyükçekmece ve çevresinde araç lastiği delinen, havası inen yada patlayan araç sürücülerine 7/24 hizmet veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerinin kalitesi ile geniş hizmet ağı oluşturmayı ve müşterilerinin tanıdığı bir marka olmayı başarmıştır.

Büyükçekmece gibi İstanbul’un her yerine ulaşım sağlanan yollarda ansızın lastik patlaması trafiğin kilitlenmesi demektir. Bu gibi durumda araç sürücüsü panik yapabilir ve yaşadığı panik ve stres halinde lastik değişimini kendi değiştirme eyleminde bulunabilir. Kişi lastik onarımı ve değişimini tahmin ettiğinden daha fazla zaman harcayacağını bilemeyebilir. Böylelikle diğer araç sürücüleri öfkelenerek sürekli kornaya basar. Eğer sizin başınıza bu şekilde bir durum gelirse hemen Büyükçekmece Lastikçi ile irtibata geçmelisiniz. Ekip ile iletişim kurduğunuzda bulunduğunuz konumu paylaşmanız gerekir.

Mobil Lastik Tamiri; alanında uzman ekibi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu sayede günün hangi saatinde olursa olsun lastiğinizle ilgili sorununuz kısa sürede ortadan kaldırılır. Büyükçekmece Lastikçi; bir oto lastikçide olması gereken tüm ekipmanlara sahip mobil gezici araçları ile kısa süre içerisinde bulunduğunuz konuma ulaşarak gerek lastiğinizin tamirini gerekse değişimini yapacaktır.

Büyükçekmece Lastikçi ile irtibata geçtiğinizde sakin bir şekilde aracınızı trafiğin akışını bozmayacak şekilde yolun kenarında konumlandırmalısınız. Aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafede bir alana yerleştirdiğinizde hem kendiniz hemde aracınız için güvenli bir alan oluşturabilirsiniz. Mobil Lastik Tamiri ekibi kısa sürede bulunduğunuz konuma ulaşarak lastiklerinizin kontrolünü gerçekleştirir. Bu sayede lastiğinize ne yapması gerektiğine dair karar verir. Bu işlem tamir yada onarım olabilir. Hemen lastiğinizdeki işlemi gerçekleştirerek gerekli kontrolleri yapar ve yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlar. Eğer aracınızın birden fazla lastiğinde sorun varsa aracınız mobil çekici ile en yakın lastikçiye götürülerek gerekli işlemler yapılır.

Mobil Lastik Tamiri; İstanbul’un her semtinde 7/24 hizmet vermesi sayesinde sizlerin yolda kalmanızı engeller. Ekonomik fiyatları ve hızlı çözümleri ile daima memnuniyetinizi sağlamayı hedefler. Detaylı bilgi ve lastik tamiri için iletişime geçiniz.