Beykoz Lastikçi

Beykoz Lastikçi


Beykoz Lastikçi; Beykoz  ve çevresinde lastiğinin havası inen, yarılan veye patlayan araç sahiplerine 7/24 hizmet veren kurumsal ve köklü bir firmadır. Mobil Lastik Tamiri, trafiğin ortasında seyir halinde iken aniden lastikle ilgili sorunların trafik akışını bozması ve araç sahiplerinin mağdur olmaması için hizmet veren lastik yol yardım firmasıdır. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamayı ve kişilerin güvenli bir şekilde yolculuklarına devam etmesini kendine hedef edinmiştir.

Aracınızda trafikte seyir halinde iken lastiğinizde oluşan en küçük problem dahi sizlerin stresli ve sıkıntılı saatler geçirmenize neden olabilir. Aynı zamanda diğer sürücülerin sürekli korna basması ve öfkeli bakışlarından da rahatsızlık duyarak panik yaşamanıza neden olabilir. Aracınızda yedek lastiğiniz varsa lastiğiniz ile ilgili problemi gerçekten emin iseniz kendiniz. çözmeye çalışın Aksi takdirde tahmin ettiğinizden çok daha fazla vaktinizi alacak ve trafik akışını da durdurmuş olacaksınız. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kaldığınızda Beykoz Lastikçi  ekibi ile iletişime geçmeli, bulunduğunuz konumu paylaşmalı ve lastiğinizde ki sorunu bildirmelisiniz. Trafiğin akışını bozmayacak şekilde aracınızı güvenli bir alana park ederek, lastik yol yardım ekibini beklemelisiniz. Aynı zamanda aracınızdaki reflektörü 150 metre mesafedeki bir alana yerleştirerek, hem kendinize hemde aracınıza güvenli alan oluşturmalısınız. Bizimle iletişime geçtikten sonra Mobil Lastik Tamiri ekipleri en kısa süre içinde tam donanımlı araçlarla yanınıza gelecektir. Ekimiz sadece gerekli malzemelerle değil, aynı zamanda kolaylıkla yapılabilecek kontak ve elektrik sorunlarının giderilmesi için gereken tüm alet ve malzemelerle yanınıza gelmektedir. Ekibimiz ilk olarak araç lastiklerini kontrol ederek, yapılacak işlemlere karar verecektir. Lastik değişimi yada tamiri gerekiyorsa yerinde bu işlemi yapacaktır. Eğer yapacağı işlemler yerinde yapılamayacak düzeyde ise  mobil çekici araçları ile en yakın servise götürerek tamir işlemini gerçekleştirerek aracınızı teslim edecektir. Bu sayede sizde zaman kaybetmeden yolunuza kaldığınız yerden güvenli bir şekilde devam edebileceksiniz.

Beykoz Lastikçi ile Beykoz’un neresinde olursanız olun hemen irtibata geçerek konumunuzu bildirmeniz yeterli olacaktır. Gece gündüz farketmeden 7/24 hizmet alabilmeniz de mümkündür. Profesyonel, güvenilir, kaliteli ve ekonomik hizmet alabileceğiniz, sektörünün lideri Mobil Lastik Tamiri bir telefon kadar yakınınızdadır.

Beykoz Hizmet Bölgeleri için hemen tıklayın.