3. Köprü Lastikçi

3. Köprü Lastikçi


3. köprü üzerinden geçerken lastiğiniz patlayabilir, yarılabilir veya havası inebilir. Günlük yaşantımızda her ne kadar istemediğimiz durumlardan biri de olsa lastikle ilgili sorunlar sürücülerin en sık rastladığı üzücü durumlardan biridir. Böyle olumsuz durumlarla karşılaştığınızda ilk yapmanız gereken iş, hızlı ve güvenilir bir şekilde ihtiyacınızı karşılayabilecek 3. köprü lastikçi firması bulmanız olacaktır. Bulduğunuz firma konumu problem etmeyen, hızlı bir şekilde çözüm üretebilen ve uzman bir ekibi olan bir lastik yol yardım firması olmalıdır. Bu nitelikleri ve özellikleri taşıyan Mobil Lastik Tamiri firması olarak bizler, aracınızın lastiğiyle ilgili karşılaştığınız problemlerde her daim sizin yanınızdayız.

3. köprüde özellikle gündüz saatlerinde trafiğin yoğun olmasından dolayı lastiğinizin patlaması size zor zamanlar yaşatabilir. Lastiğin patlaması sebebi ile aracınızı emniyet şeridine çekmek zorunda kalacağınız için trafiğin stresini de fazlasıyla üzerinizde hissedeceksiniz. Mobil Lastik Tamiri olarak, sizi bu stresli ve sıkıcı durumdan kurtarmak  için 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Bizimle irtibata geçtikten sonra bulunduğunuz konuma en kısa sürede uzman ekibimizi yönlendirmekteyiz

3. köprüde gece lastiğiniz patladığı zaman trafik yoğunluğundan kaynaklanan bir olumsuzluk yaşamazsınız. Ama, geç saatte acil lastikçi bulmanız açısından sıkıntılı bir durum olabilir.  3. köprü lastikçi olarak bizlere ister gündüz iste gece saatlerinde olsun lastiğinizle ilgili bir problem yaşadığınızda .bizimle irtibata geçerek 7/24 bizden hizmet alabilirsiniz.  Bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede uzman ekiplerimizi tam donanımlı araçlarla konumuza yönlendiriyoruz. Araçlarımızda yedek lastik, bijon, bijon anahtarı, kompresör,  sökme takma aparatları, levye, kriko, hava tabancası, jeneratör gibi gerekli tüm araç gereçler yer almaktadır.

Firmamız için 3. köprünün neresinde olduğunuzun ve saatin kaç olduğunun hiç bir önemi  bulunmamaktadır. Saat kaç olursa olsun, İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun, size en kısa sürede ulaşıyor, sorunu tespit ederek,  disiplinli ve planlı çalışarak karşılaştığınız problemi en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız.

Mobil Lastik Tamiri olarak sektörde en güvenilir, tecrübeli ve alanında uzman personelimiz ile birlikte 3. köprü lastikçi olarak en iyi firmaların arasında yer almaktayız. Lastik yol yardım ihtiyacınız halinde her zaman bizi arayabilirsiniz.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara