Akü Takviye

Akü Takviye


Akü takviye hizmeti araçların sık sık ihtiyaç duyduğu ve araçların sıkça yaşadığı noksanlıklardan biridir. Akü kaynaklı problemler, araçlarda en kolay çözülen problemlerden biridir. Akü takviyesi doğru yapılmadığı takdirde araçların çalışması mümkün değildir. Akü problemleri bazen aküsü dolu bir araçla giderebilirken, bazen de akü takviyesi farklı uygulamalarla yapılmaktadır. Böyle durumlarla karşı karşıya kaldığınızda  akü takviyesi hizmetimizle bizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Aracınızın aküden kaynaklı bir  problemi olduğunu nasıl anlarsınız?

Aracın kontağına basarak aracın sesin çıkıp çıkmadığını kontrol ederek, aracın aküsünün bitip bitmediğini anlayabilirsiniz. Genellikle aracın marşına bastıktan sonra aracın çalışmaması akünün bittiğini göstermektedir. Aracınızı çalıştırmaya çalışırken, aracınızdan hiç ses gelmiyor ve bu durumun aküden kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız Mobil Lastik Tamiri firmamız üzerinden akü takviye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra en kısa sürede gerekli alet ve malzemelerle akü takviyesi için ekibimiz bulunduğunuz konumunuza gelmektedir. Uzman ekibimiz, yanınıza geldikten sonra aracın problemi basit veya zor olsa dahi tespit eder ve doğru şekilde sorununuzu çözer.

İstanbul’un neresinde olursanız olun aracınızın çalışmaması durumunda veya akünün bitmesi durumunda lastik yol yardım için 7 gün 24 saat bizden destek alabilirsiniz. Akünüzün bitmesi veya yeni aküyle değiştirilmesi durumunda profesyonel ekibimiz gerekli işlemi yaparak, sizin trafiğe güvenli bir şekilde dönmenizi sağlamaktadır.

Mobil Lastik Tamiri firması olarak, aracınıza akü takviyesi hizmeti gerektiğinde, sizlere eğitimli profesyonel personelimizle en doğru ekipmanlarla destek olmakta, kaliteli ve uygun fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Rakiplerimiz arasında almış olduğumuz müşteri memnuniyeti ve verdiğimiz  uzman desteğiyle İstanbul’un en iyi akü takviye hizmetleri arasındayız.

Aracınızın aküsünün bitmesi yada aracınızın çalışmaması durumunda uzman ekibimiz aracınızı çalışır hale gelmesi için hızlı çözüm üreterek probleminizi gidermektedir. Aracın bozulması her zaman aküden kaynaklı değildir. Bundan dolayı daha fazla maliyet çıkarmamak için firmamızdan uygun fiyatlı akü yol yardım desteği alabilirsiniz.

Bizden oto çekici, akü tamiri, akü değişimi, akü takviyesi gibi hizmetler almak isterseniz  7/24 bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Böylelikle yolda kalmadan en kısa sürede seyahatinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Mobil Lastik Tamiri
Call Now ButtonHemen Ara